0

@kris81 Graty w nowym tygodniu.

0

Spokojnie, na nas Betis się zepnie, tak jak na Real.

1

@DaPi 21:10


3

W TVP Kultura ropoczął się świetny dreszczowiec z 1955 r.
https://www.filmweb.pl/film/Widmo-1955-38341

0

@MesQueUnClub_87 Ludzie piszą, że dużo misji się powtarza.

2

@Piorun W BVB kiedyś tez po meczu podał rękę białym, a czarnego z liścia .

0

@MesQueUnClub_87 Chyba spróbuję z sentymentu do I, ale opinie na razie gówniane.

0

W 1 z 10 aż 4 Tomaszów. :D

0

Miłego poniedziałku wszystkim.


0

Oglądałem teraz skróty meczy w programie Sport+ i przy liście strzelców ligi hiszpańskiej dopiero do mnie dotarło, że Suarez trafia dla Atletico, nie dla nas. :(

10

Halyna już zadowolona w łóżku, bo nie muszę brać niebieskiej tabletki po meczu.

10

Dawno nie czułem takiej ekscytacji po naszym meczu.

0

Messi dziś jak Lukaku, idzie jak taran.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Colon Trzeba spytać Ćwiąkałę w komentarzach pod filmikiem.

3

Dembele ma tego skilla. Oby kontuzje go omijały w tym sezonie

0

@SinMistico Mnie za bardzo Levante przypominają.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Rabiot wyjdzie z Paryża, ale Paryż nie wyjdzie z niego. Czerwona karteczka.

0

Dembuś, dawaj po gola.

1

Messi mógłby poprosić Fatiego po meczu, żeby pokazał mu parę sztuczek.

0

@NeroTFP Kangurek Kao

0

Nie spieprzyli nam niedzieli.

1

Historia tych fajerwerków.


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

8

Fati mógł grać prezesa jak Neymar z Cavanim.

1

Dałbym Fatiemu po hattricka.

0

Piękne podanie Busquetsa z pierwszej piłki.

0

W tej ostatniej akcji bramkowej dało się zaobserwować, że na siłę chcieli grać do przodu, bez tych bezsensownych zagrań wycofujących.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?