cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kris81 Graty w nowym tygodniu.
0
Spokojnie, na nas Betis się zepnie, tak jak na Real.
1
@DaPi 21:10
3
W TVP Kultura ropoczął się świetny dreszczowiec z 1955 r.
https://www.filmweb.pl/film/Widmo-1955-38341
0
@MesQueUnClub_87 Ludzie piszą, że dużo misji się powtarza.
2
@Piorun W BVB kiedyś tez po meczu podał rękę białym, a czarnego z liścia .
0
@MesQueUnClub_87 Chyba spróbuję z sentymentu do I, ale opinie na razie gówniane.
0
W 1 z 10 aż 4 Tomaszów. :D
0
Miłego poniedziałku wszystkim.
0
Oglądałem teraz skróty meczy w programie Sport+ i przy liście strzelców ligi hiszpańskiej dopiero do mnie dotarło, że Suarez trafia dla Atletico, nie dla nas. :(
10
Halyna już zadowolona w łóżku, bo nie muszę brać niebieskiej tabletki po meczu.
10
Dawno nie czułem takiej ekscytacji po naszym meczu.
0
Messi dziś jak Lukaku, idzie jak taran.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Colon Trzeba spytać Ćwiąkałę w komentarzach pod filmikiem.
3
Dembele ma tego skilla. Oby kontuzje go omijały w tym sezonie
0
@SinMistico Mnie za bardzo Levante przypominają.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Rabiot wyjdzie z Paryża, ale Paryż nie wyjdzie z niego. Czerwona karteczka.
0
Dembuś, dawaj po gola.
1
Messi mógłby poprosić Fatiego po meczu, żeby pokazał mu parę sztuczek.
0
@NeroTFP Kangurek Kao
0
Nie spieprzyli nam niedzieli.
1
Historia tych fajerwerków.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Fati mógł grać prezesa jak Neymar z Cavanim.
1
Dałbym Fatiemu po hattricka.
0
Piękne podanie Busquetsa z pierwszej piłki.
0
W tej ostatniej akcji bramkowej dało się zaobserwować, że na siłę chcieli grać do przodu, bez tych bezsensownych zagrań wycofujących.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika