1

Legia odpuszcza LE, bo liczy się tylko LM. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Rokita My z drugiego miejsca.

0

1

@maatiixx http://letmegooglethat.com/?q=ea+play

Tam wszystko jest ładnie opisane. :D

0

@Kamiloza91 Huesca w meczu z z Valencią na wyjeździe zrobiła na mnie tak dobre wrażenie, że nie ryzykowałbym stawiania Atletico po takim kursie. Jednak wiadomo, różnie mogło być. :)

25

Zidane po akcji aż musiał poprawić naganiacza

0

@Ghotti Jednak chciałbym obejrzeć jakieś bramki w tym meczu po nudnym 0:0 Atletico.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lucca87 Od 15 minut. :D

2

@DawidM110 Jest po operacji kolana.

3

Isco chyba się przytyło, albo przed meczem wleciał jakiś kebsik z belgijskim kolegą.

0

@TR3YWAY A jutro Dzień Matki Boskiej Pieniężnej.

0

@FafitFCB Nie mógł buzią, to drugą stroną.

1

Lampard mógł strzelić. Dobre miał te karne jak i Gerrard.

10

@PatrychoO Przeczytałem głosem Hajto.

0

@SinMistico 196 cm wzrostu.

2

@Masti_Real_Madryt Zażegnaliście notatnik, więc może moderatorzy wpadną i na coś takiego. :)

0

@gumaz Nigdy nie przekroczyłem 3.

0

A wszystko zaczęło się od dobrego zasłonięcia piłki przez sędziego.

1

Nie skreślałbym Betisu. Grałem nimi sezon w fifie. Nie takie wyniki odrabiałem. :D

0

@kris81 Graty w nowym tygodniu.

0

Spokojnie, na nas Betis się zepnie, tak jak na Real.

1

@DaPi 21:10


3

W TVP Kultura ropoczął się świetny dreszczowiec z 1955 r.
https://www.filmweb.pl/film/Widmo-1955-38341

0

@MesQueUnClub_87 Ludzie piszą, że dużo misji się powtarza.

2

@Piorun W BVB kiedyś tez po meczu podał rękę białym, a czarnego z liścia .

0

@MesQueUnClub_87 Chyba spróbuję z sentymentu do I, ale opinie na razie gówniane.

0

W 1 z 10 aż 4 Tomaszów. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?