1

Memories.


0

@Piotr,1985 Rozumiem ich taktykę, jednak dla widza przed telewizorem było to tragiczne dla uszu.

2

@don'T.R.I.P.e CA ma swój niepowtarzalny klimat, ale te wuwuzele w RPA to była jedna z najbardziej irytujących rzeczy w piłce nożnej. :D

36

0

Brzęczek zamknął dzisiaj usta Recą.

4

Tak Szpaku, lewa noga.

0

@Mat_Cat Bo żyje się lepiej!


0

@abram3k Poczekajmy, w jakiej dyspozycji będzie po kontuzji, bo może długo wracać, jak Neuer.

0

@Bogan Jeździć, obserwować.

27

Najgorsze po meczu:
- Chaotyczna gra Polaków

Najlepsze po meczu:
- Zostały 3 browary

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ten mecz był tak słaby, czego dowodem są tylko 2 wypite przeze mnie piwa...

5

@Janiama Włochy od dawna niczym nie zaskakują, ale to 0:1, 1:2 powinni byli wygrać.

0

Wszyscy jak Smuda, remis brali w ciemno.

0

Teraz wuja z sędzia idzie za stadion do lasu na ustawkę.

0

Wróciła stara, dobra reprezentacja.

0

Dobrze, że nie wpadło. Nie zasłużyli na zwycięstwo.

1

@NemeZis93 Przyjdzie mecz Baja Mynsia i zdobędzie hattricka.

0

@Szreko Następne też 3?

0

@PrinceDamon Ja dałem przedział goli 2-3...

11

A zatem mamy dwa sprzeczne komentarze jeden po drugim.

1

Dawać gole, ja pier...

0

0

@Janiama Do kogo, jak nie ma z kim?

1

@Janiama Co ma Lewy zrobić sam na 4-5? To nie Baja Mynsia.

0

@bartekmess Nie wolisz całej gali?

1

Lewy chyba strzeli na koniec.

4

@FranzMaurer Nie zapominaj o Czerczesowie.

0

@escarabajo Sergio Krychowiak.

19

Włosi powoli siadają, bo spaghetti nie daje tyle sił, co polski schabowy z ziemniaczkami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?