56

Oj, gdyby był wtedy VAR, gdy zdobywali 3 x LM

4

hahahahahahahahahahhahahaa dobrze im

0

Piękna brama Szczurka!

0

@eltores Kłamiesz!

1

@MrCules A średnia temperatura ciała 38. :D

1

@eltores Przy 3:0 dla Was nie płaszczyłbyś się. :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@GIGAKOKS Marian Paździoch, czy to Ty?

0

@kodi77 Chyba w hełmie. :D

0

Po prostu chłopaki nie chcą zarazić się koroną i kryją 2 metry od rywala.

3

Można wyłączyć.

0

@Arkadio90 Stary, obsrałem się po tym co napisaliście i dałem wygraną Realu z handicapem. :D Jestem looser.

0

1

Dobranocka z czymś spokojnym. :)


0

@german_17 Jednak warto zaryzykować kurs.

1

@Arkadio90 @german_17 Jutro myślę nad golem Szachtara, BTS i Over 2.5 Ajax - Liverpool, Bayern - Atletico under 3.5, Atalanta win i over 1.5

0

Co Wam kuponik spieprzyło? Mnie Dortmund.

0

Ilu z nas już wątpiło po pierwszych 20 minutach. :)

0

W mordę jeża, Panie Boczek. Będzie Pana brakowało. :(

27

Pochwalmy De Jonga. Zagranie na miarę Xaviego/Iniesty.

1

@BarcaInfo Kopiuj wklej też.

2

Nowa edycja LM, stara Barca. :D

1

Dobrze, że nasza obrona jest tak wolna, że nie zdążyła popsuć pułapki ofsajdowej.

0

Jeszcze tylko tylko filmik o żarciu i można iść spać, żeby rano wstać.


11

@michaleu Serie A już dużo ciekawsza od hiszpańskiej.

5

Bravo Aston Villa, 4 mecze: 12 pkt w tym momencie.

0

@xVENUMx Przy 3:2 cichutko siedzieliście. :D

0

@Uukasz_93 W LL 2:0 to już szał ciał.
Trafi się nudny Real i Barca na 1:0
Oglądałem wcześniej Bologna - Sassuolo 3:4

1

W żużlu i tak większe emocje...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?