cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
56
Oj, gdyby był wtedy VAR, gdy zdobywali 3 x LM
4
hahahahahahahahahahhahahaa dobrze im
0
Piękna brama Szczurka!
0
@eltores Kłamiesz!
1
@MrCules A średnia temperatura ciała 38. :D
1
@eltores Przy 3:0 dla Was nie płaszczyłbyś się. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@GIGAKOKS Marian Paździoch, czy to Ty?
0
@kodi77 Chyba w hełmie. :D
0
Po prostu chłopaki nie chcą zarazić się koroną i kryją 2 metry od rywala.
3
Można wyłączyć.
0
@Arkadio90 Stary, obsrałem się po tym co napisaliście i dałem wygraną Realu z handicapem. :D Jestem looser.
0
Ramosek, jak to było?
https://zapodaj.net/images/efd949fa0056d.jpg
1
Dobranocka z czymś spokojnym. :)
0
@german_17 Jednak warto zaryzykować kurs.
1
@Arkadio90 @german_17 Jutro myślę nad golem Szachtara, BTS i Over 2.5 Ajax - Liverpool, Bayern - Atletico under 3.5, Atalanta win i over 1.5
0
Co Wam kuponik spieprzyło? Mnie Dortmund.
0
Ilu z nas już wątpiło po pierwszych 20 minutach. :)
0
W mordę jeża, Panie Boczek. Będzie Pana brakowało. :(
27
Pochwalmy De Jonga. Zagranie na miarę Xaviego/Iniesty.
1
@BarcaInfo Kopiuj wklej też.
2
Nowa edycja LM, stara Barca. :D
1
Dobrze, że nasza obrona jest tak wolna, że nie zdążyła popsuć pułapki ofsajdowej.
0
Jeszcze tylko tylko filmik o żarciu i można iść spać, żeby rano wstać.
11
@michaleu Serie A już dużo ciekawsza od hiszpańskiej.
5
Bravo Aston Villa, 4 mecze: 12 pkt w tym momencie.
0
@xVENUMx Przy 3:2 cichutko siedzieliście. :D
0
@Uukasz_93 W LL 2:0 to już szał ciał.
Trafi się nudny Real i Barca na 1:0
Oglądałem wcześniej Bologna - Sassuolo 3:4
1
W żużlu i tak większe emocje...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika