cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Jak dobrze, że środa wolna.
0
@BARCA_FOR_EVER Fajna sprawa. Np. w takiej podświetlanej i szklanej gablotce.
1
@BARCA_FOR_EVER Kupuj. Takie książki szybko się czyta. Jak jesteś żyła to zdążysz w 14 dni i odeślesz. :D
2
@Artsssfc I ta kropka po każdym skrócie. Masakra.
0
@Dajnatace :D
https://www.tiktok.com/@kejti.t/video/6877959890082548993?lang=pl
0
@Artsssfc Nas objechali, to i Nietoperze polegną. Co najwyżej strzelą 1 gola, ale obym się mylił i Twoje przeczucia się sprawdziły.
0
@Artsssfc 0:2 lub 1:3
0
@Kondziubarca Dałem over 1.5 w I połowie, więc wyczerpałem limit farta.
0
@panczo A co mnie USA. U nas mamy już dziki zachód.
6
Czyli na szczęście nie był poważny.
1
@Janiama Chodzi mi o to, że to nie jest Puchar polski, hiszpański, czy niemiecki, ale Puchar Polski, Hiszpanii, czy Niemiec. Wielka litera.
0
@Janiama Kolego, ale Polskę to Ty szanuj. :)
3
@NaFazieHitman Chodzi mi o to, że niepotrzebnie się nakręcasz, bo dotychczasowe ofiary to osoby w podeszłym wieku z chorobami współistniejącymi - czyli o obniżonej odporności. To nie malaria, żeby tak drżeć. Zresztą, nie warto się wspierać w tym temacie. Każdy niech myśli, co chce. Miłego. :)
0
@NaFazieHitman Nie uważam tak, a służba zdrowia i tak najbardziej ucierpi. :)
1
@AllBundy All Bundy był zabawny, a ty po prostu jesteś śmieszny. :)
2
@NaFazieHitman A Ty wierz we wszystko, co w tych durnych mediach piszą i w tv. Poza tym, jeśli większość z nas już dawno mogła to przejść, to czemu jeszcze żyjemy? Wyluzuj stary, naprawdę. Myj ręce i zachowuj dystans. :)
2
@NaFazieHitman Piszesz o setkach tysięcy zgonów, a tak naprawdę przez Covida zachorowania na grypę zmalało o 98% :D
0
@NaFazieHitman Zachowaj spokój, proszę. Nie daj się zwariować. :)
1
@maatiixx W końcu skorupa jak u żółwia.
https://staticg.sportskeeda.com/editor/2018/07/afddc-1532841432-800.jpg
0
@Tomo1989 W laptopie tak, on ma PC.
1
@maatiixx Tutaj masz historię kontuzji. :)
https://www.transfermarkt.pl/kylian-mbappe/verletzungen/spieler/342229
1
Jaka liga, taki Fati.
3
@sevs Zaraz wytrawni taktycy Ci napiszą, że chyba inny mecz oglądasz. :D
0
Ciekawe, czy Juranovic po samobóju nie bał się przez chwilę, że Boruc złapie go za szyję.
1
@Pasiak Nie wziąłem tego do siebie, ale ogólnie poziom techniki chociażby podań pozostawia wiele do życzenia. To samo, jeśli chodzi o walkę. Co to za odpuszczenie pościgu Valencii w I połowie? No stary. :)
1
@Bernard777 Podsumowanie poziomu ekstraklapy.
1
@MesQueUnClub96 Gościu zlitował się nad oglądającymi i walnął samobója.
1
@FCBeSeM Niedokładne podania, doganiający napastników obrońcy i wybicia bramkarzy pod nogi przeciwników. No, super poziom. Szkoda, że Lech w LE i w lidze to nie ten sam Lech. I gol po samobóju - podsumowanie tego meczu.
1
Padaka na razie ten mecz przy Łazienkowskiej.
0
Tiba wolny jak wracający Roberto.