3

Jak dobrze, że środa wolna.

0

@BARCA_FOR_EVER Fajna sprawa. Np. w takiej podświetlanej i szklanej gablotce.

1

@BARCA_FOR_EVER Kupuj. Takie książki szybko się czyta. Jak jesteś żyła to zdążysz w 14 dni i odeślesz. :D

2

@Artsssfc I ta kropka po każdym skrócie. Masakra.

0

@Artsssfc Nas objechali, to i Nietoperze polegną. Co najwyżej strzelą 1 gola, ale obym się mylił i Twoje przeczucia się sprawdziły.

0

@Artsssfc 0:2 lub 1:3

0

@Kondziubarca Dałem over 1.5 w I połowie, więc wyczerpałem limit farta.

0

@panczo A co mnie USA. U nas mamy już dziki zachód.

6

Czyli na szczęście nie był poważny.

1

@Janiama Chodzi mi o to, że to nie jest Puchar polski, hiszpański, czy niemiecki, ale Puchar Polski, Hiszpanii, czy Niemiec. Wielka litera.

0

@Janiama Kolego, ale Polskę to Ty szanuj. :)

3

@NaFazieHitman Chodzi mi o to, że niepotrzebnie się nakręcasz, bo dotychczasowe ofiary to osoby w podeszłym wieku z chorobami współistniejącymi - czyli o obniżonej odporności. To nie malaria, żeby tak drżeć. Zresztą, nie warto się wspierać w tym temacie. Każdy niech myśli, co chce. Miłego. :)

0

@NaFazieHitman Nie uważam tak, a służba zdrowia i tak najbardziej ucierpi. :)

1

@AllBundy All Bundy był zabawny, a ty po prostu jesteś śmieszny. :)

2

@NaFazieHitman A Ty wierz we wszystko, co w tych durnych mediach piszą i w tv. Poza tym, jeśli większość z nas już dawno mogła to przejść, to czemu jeszcze żyjemy? Wyluzuj stary, naprawdę. Myj ręce i zachowuj dystans. :)

2

@NaFazieHitman Piszesz o setkach tysięcy zgonów, a tak naprawdę przez Covida zachorowania na grypę zmalało o 98% :D

0

@NaFazieHitman Zachowaj spokój, proszę. Nie daj się zwariować. :)

1

0

@Tomo1989 W laptopie tak, on ma PC.

1

1

Jaka liga, taki Fati.

3

@sevs Zaraz wytrawni taktycy Ci napiszą, że chyba inny mecz oglądasz. :D

0

Ciekawe, czy Juranovic po samobóju nie bał się przez chwilę, że Boruc złapie go za szyję.

1

@Pasiak Nie wziąłem tego do siebie, ale ogólnie poziom techniki chociażby podań pozostawia wiele do życzenia. To samo, jeśli chodzi o walkę. Co to za odpuszczenie pościgu Valencii w I połowie? No stary. :)

1

@Bernard777 Podsumowanie poziomu ekstraklapy.

1

@MesQueUnClub96 Gościu zlitował się nad oglądającymi i walnął samobója.

1

@FCBeSeM Niedokładne podania, doganiający napastników obrońcy i wybicia bramkarzy pod nogi przeciwników. No, super poziom. Szkoda, że Lech w LE i w lidze to nie ten sam Lech. I gol po samobóju - podsumowanie tego meczu.

1

Padaka na razie ten mecz przy Łazienkowskiej.

0

Tiba wolny jak wracający Roberto.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?