cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
66
Ostrzegam, mam dziś 7 piw i nie zawaham się ich wypić.
2
@norbi77 Jak nie masz na co wydawać kasy, to idź. :D
1
@krzysiekVeB Iphone 11.
6
@DaPi Jako ciekawostkę, obgryzam właśnie kostkę.
0
@clyde Myślę, że ten fake news będzie miał 200 odpowiedzi.
3
@clyde Pewnie fan Dragostea din tei. :D
https://cdn.galleries.smcloud.net/t/galleries/gf-65WS-vdgJ-i65Q_o-zone-664x0-nocrop.png
0
@xBoMBoWiECx Ci Holendrzy to taka padaka, że prędzej wierzę w gola Lukaku po kursie 4.70.
0
@IronSanHybrid Wyłączyłem po tych krzykach do mikrofonu. Moja głowa nie jest w stanie dzisiaj tego przyjąć
9
@SkN Autentycznie. Kiedyś po obejrzeniu horroru zszedłem po ciemku po schodach do kuchni, żeby coś zjeść. A tam stała madka w białej koszuli nocnej. Nigdy tak się nie przestraszyłem.
1
@Encore Przeczytałem lekturę z gorących dyskusji przy muzyce. Teraz piję zimne browary i oglądam Kanapwoców, ale żarcie w lodówce nie daje mi spokoju. Chyba zaraz sprawdzę, czy aby na pewno żarówka dobrze świeci.
1
Był to kolejny odcinek Prowokacji Betlejewskiego. Dziękuję za udział, można się rozejść.
0
Spokojna nutka na noc. Edguy - Down to the Devil
1
@Jakchcesz Kobieta powinna potrafić tylko 70 rzeczy. Gotowanie i 69.
0
@tristan87 Nawet nie pytam o kolor upierzenia. :D
0
@Transu96 Zamiast owieczek, policzysz dziś zmarnowane karne. :)
1
@Keson Za stary jestem na walkę na literki. Wolę takie rozwiązania. :D
1
@Transu96 Gdy już wydrukuję, to na pewno się zgłoszę, bo jest Pan w tej lekturze postacią barwną, a zarazem tragiczną.
5
Gorąca dyskusja z naszym zdobywcą Złotej Piłki ma 169 odpowiedzi. :o
Miałem obejrzeć Kanapowców, ale chyba przeczytam tę lekturę.
Edit. Jestem po 30 komentarzach, Chyba wydrukuję to sobie na kartkach A4, oprawię jak książkę i będę czytał, gdy będzie mi smutno. :D
1
@Hubso Żyję w tym kraju, to większe wyzwanie przez miesiąc w tym okresie, niż trening mma. Wzajemnie.
0
@Hubso No, i za serce do walki mu chwała, ale powinien ustąpić ringu młodszym, bo każda jego przegrana to ciężki nokaut. Dziś powinien podziękować sędziemu.
0
@Hubso Cały czas piję do tego, że taki Mamed po 10 miesiącach przerwy (od przegranej z Askhamem) wrócił w wielkim stylu i znokautował Anglika. Żeby chociaż Materla trafił kilka razy, to bym się nie przyczepił, ale chłop w ogóle nie ogarniał. Co on sobie myślał, że będzie punktował Soldića? Mamed wjechał w Anglika na wściekłej k****e bo wiedział, że zostanie znokautowany, jeśli nie zrobi tego pierwszy.
0
@Hubso Nie zapominaj, że bycie na szczycie to ciągła praca. Jest legendą? OK, ale to nie upoważnia do tego, żeby zdrowo ocenić formę i przygotowanie do walki. Chłop ma 36 lat. Pora pomyśleć o zdrowiu, a tytuły zostawić młodszym.
1
@xVENUMx Chłop nieprzygotowany jak uczniowie po wakacjach. Mamed jakoś miał jaja i powrócił w wielkim stylu, a ten w ogóle nie wyciąga wniosków po przegranych.
0
@APRA Materla to już poziom Fame MMA. :D
0
@Hubso Kompletnie nie był przygotowany. Mamed był w dużo gorszej sytuacji, długo nie walczył, poza tym dostał wcześniej od Askhama, a mimo to wrócił i znokautował w pięknym stylu Anglika. Materli ostatnio więcej w mediach społecznościowych, niż na treningach. Lubię go, ale nie możemy ciągle bić mu brawo i żałować jego przegranych za nazwisko. Wygrał lepszy.
13
Gdyby sędzia nie przerwał, znowu powstałby taki mem.
https://zapodaj.net/images/fb97cb19e71e0.jpg
0
@HolyGoalie97 Nie przygotował się chłop w ogóle.
0
Materla powoli staje się memem.
0
@xVENUMx Szybciej, bo już wchodzą do ringu.
0
Chyba że Materla zrobi niespodziankę jak Mamed.