cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IronSanHybrid Czytał Rafał Walentowicz, świetny głos. :)
0
@MSN30 Wszędzie tak jest.
1
@FCBeSeM Widzę, że oglądasz mecze na Flashscore, a nie w tv. :D
1
@MesQueUnClub96 Nie zdążyłem kasy wpłacić na gol Lecha po przerwie, a tu już karny. :D
2
Pora odłączyć się od internetu i wyjechać gdzieś w Bieszczady.
0
@borys27 Dlatego powinien sobie sam nagrywać.
0
@tobiasson92 Przecież mogli sobie napisać, co chcą. Stary. :D
0
@AmigoBlancos Dlatego przerzuciłem się na Foot Truck, a Kanał Sportowy oglądam, gdy jest szanowny Pan Pindera i Durda.
0
@Katalończyk 99 "Wypie... dyscyplinarnie", jak powiedział kiedyś Tomaszewski.
0
@RomanHoffer Nie można bić ludzi z wodogłowiem.
0
@IronSanHybrid Internet Explorer? :D
0
@Pogba Wkur... jest nie tylko dzisiaj.
0
@WesternPeek Dokładnie, mogli napisać, co chcą.
1
Pol dzisiaj ładnie gaszony w KS.
20
El Testosteron.
1
Ten Pol to też mongoł, co wypalił, że zakład na czerwoną kartkę w piłce nożnej jest jak zakład na kopnięcie w walce bokserskiej.
1
@Kurkmen Jaki był kurs? Za ustawki są paragrafy.
0
Kasjo po walce.
0
Można się śmiać z Najmana, ale gość zarabia hajs, nie dopuszczając do ciężkich nokautów.
0
@Michvl Za darmo. :)
0
Śmieszna gala, ale warto było obejrzeć. :D
0
Najman to jednak imbecyl. :D
2
Myślałem, że Filipek walczy z nim.
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcROVdpMjHposHiLnVIRUTANYKg-SF0-s4mnrg&usqp=CAU
6
Amadeusz Ferrari po przegranej:
„Rozstałem się z dziewczyną, z którą mam dziecko”. :D
Nie dziwię się, że laska zostawiła tego typa.
1
@kuz Pod remizą chłopaki mają lepszą technikę.
0
Znowu Ferrari ciosy w powietrze.
1
@ObiektywnyKibic121 Ha ha! Racja.
0
@Transu96 Chyba dieta kebabowa wbiła.
0
Wielcy fit „sportowcy”, a oddychają rękawami po 3 rundach 3-minutowych. To jakieś popierdółki. Oni nie nadają się nigdzie dalej, tylko do Fame MMA.
0
Dobrze, że mam czarnobiały telewizor, bo pewnie Tyburski założył jakiś śmieszny strój.