3

@IronSanHybrid Czytał Rafał Walentowicz, świetny głos. :)

0

@MSN30 Wszędzie tak jest.

1

@FCBeSeM Widzę, że oglądasz mecze na Flashscore, a nie w tv. :D

1

@MesQueUnClub96 Nie zdążyłem kasy wpłacić na gol Lecha po przerwie, a tu już karny. :D

2

Pora odłączyć się od internetu i wyjechać gdzieś w Bieszczady.

0

@borys27 Dlatego powinien sobie sam nagrywać.

0

@tobiasson92 Przecież mogli sobie napisać, co chcą. Stary. :D

0

@AmigoBlancos Dlatego przerzuciłem się na Foot Truck, a Kanał Sportowy oglądam, gdy jest szanowny Pan Pindera i Durda.

0

@Katalończyk 99 "Wypie... dyscyplinarnie", jak powiedział kiedyś Tomaszewski.

0

@RomanHoffer Nie można bić ludzi z wodogłowiem.

0

@IronSanHybrid Internet Explorer? :D

0

@Pogba Wkur... jest nie tylko dzisiaj.

0

@WesternPeek Dokładnie, mogli napisać, co chcą.

1

Pol dzisiaj ładnie gaszony w KS.

20

El Testosteron.


1

Ten Pol to też mongoł, co wypalił, że zakład na czerwoną kartkę w piłce nożnej jest jak zakład na kopnięcie w walce bokserskiej.

1

@Kurkmen Jaki był kurs? Za ustawki są paragrafy.

0

Kasjo po walce.


0

Można się śmiać z Najmana, ale gość zarabia hajs, nie dopuszczając do ciężkich nokautów.

0

@Michvl Za darmo. :)

0

Śmieszna gala, ale warto było obejrzeć. :D

0

Najman to jednak imbecyl. :D

6

Amadeusz Ferrari po przegranej:
„Rozstałem się z dziewczyną, z którą mam dziecko”. :D
Nie dziwię się, że laska zostawiła tego typa.

1

@kuz Pod remizą chłopaki mają lepszą technikę.

0

Znowu Ferrari ciosy w powietrze.

1

@ObiektywnyKibic121 Ha ha! Racja.

0

@Transu96 Chyba dieta kebabowa wbiła.

0

Wielcy fit „sportowcy”, a oddychają rękawami po 3 rundach 3-minutowych. To jakieś popierdółki. Oni nie nadają się nigdzie dalej, tylko do Fame MMA.

0

Dobrze, że mam czarnobiały telewizor, bo pewnie Tyburski założył jakiś śmieszny strój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?