cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tomaszewski powiedziałby, że piłkarz w niego trafił.
0
@MrCules Daję się faulować. :D
0
Na ligowej weszłoby...
0
@kamiVeB Strzelasz spacjami jak z karabinu maszynowego. :D Dzięki za info o NBA, trochę ostatnio nie śledziłem.
0
@DanielVeB Ja tak mam z ligą włoską. Wystarczy spojrzeć na ilość bramek w meczach, gdzie w Hiszpanii 1-2 to niekiedy wyczyn. Liga angielska stała się chyba najatrakcyjniejszym kierunkiem dla piłkarzy. Nie wspomnę o kwotach z praw telewizyjnych, jakie tam panują.
0
Świetna walka Daniela Rutkowskiego.
1
@GadulkiGembulki Po czymś takim mógłby zagrać dwa mecze pod rząd. :D
0
@bixmix Ohydnie to wyglądało. :D
0
Rywalowi Trybsona oderwało się ucho. :x
0
Dawaj, Trybson!
0
@tristan87 Który rejon kraju?
1
Ramos korzystnie wygląda w masce bez tych łoniaków.
10
@MasnyTed Chciał sprawdzić, czy prawdziwe.
0
Hazard poszedł na samolot do Anglii. Nie będzie grał w lidze z takimi sędziami.
0
Nie ma się coś śmiać, jutro nas mogą okraść. Poziom sędziów w tej lidze to dno i kupa mułu.
1
Ramos nie gra, więc ilość karnych w meczu musi się zgadzać.
2
U mnie właśnie pada pierwszy śnieg.
1
@MesQueUnClub96 Ten Szczęsny to jest totalna porażka, przez którą skoki oglądam w Eurosporcie.
0
@Zip Nie zapominajmy o fantastycznej grze Chilijczyka.
0
Brama Gaglirdiniego na 0:3 dla Interu.
https://streamable.com/qutzql
11
Neuer sam prowokuje takie sytuacje, w których serce klęka, wiem.
0
@Coutinho007 Po raz drugi. :)
1
@Damian11 Fajnie, że potrafisz poddać się samokrytyce. :D
2
@BorzyKrzys Niemiec i tyle.
2
@viscajasiek Zagrali dobry mecz z Leicester, po czym dali dupy z Atalantą, nie oddając strzału. Weź tu ich zrozum.
1
@ranger3120 Wiecie, co robić przy następnych wyborach. ( ͡o ͜ʖ ͡o)
1
@Barca1992 A Czesi obniżyli.
1
@Stasik91 Jeśli chodzi np. o Lagunę II, Renault bardzo dokładnie przeanalizowało porażkę, jaką była dla koncernu. Przed wprowadzeniem do produkcji "trójka" została wnikliwie przetestowana, co zaprocentowało. Lista poważnych usterek jest krótka. Najpopularniejszą są obracające się panewki w dieslu 1.5.
1
@SonBarcaGoku Poważne awarie to przeszłość - Renault opanowało nawet kapryśną niegdyś elektronikę. Oczywiście zdarzają się usterki czujników czy awarie osprzętu diesli. Renault bardzo dokładnie przeanalizowało swoje poprzedni wpadki.
Renault od pewnego czasu jest w czołówce polecanych aut w różnych pismach, biorąc pod uwagę stosunek niezawodności, funkcjonalności, czy kosztów utrzymania. Czego o Niemcach nie do końca można stwierdzić. :)
0
@IronSanHybrid Sztab szkoleniowy lub komisja Macierewicza.