cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Komentarz usunięty
1
@RR Stary, bardziej mnie wkur nasza gra, ale Barca dzisiaj nie gra.
0
@4drian0 O Barcy popiszemy na meczu. Teraz odnoszę się do konkretnego meczu.
No, na 1000 wrzutek któraś w końcu będzie celna.
0
Kolejny mecz tysiąca i jednej wrzutki.
0
@MasnyTed To po co padał jak rażony piorunem?
0
@Derean To spójrz proszę obiektywnie.
0
Nic tak nie wkur jak 15 minut oglądania meczów Realu.
0
@Derean A co z wejściem Carvajala?
0
Nie było faulu? Gościu się w niego wpieprzyl od tylu.
0
@jaras121 pomyślałem najpierw o Ramosie przez brodę.
0
@dmcteam Nie, Bambo.
1
@Chakalaka W końcu mecz na wysokim poziomie i dwie setki w dwóch partiach pod rząd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Colon Nudny mecz do zapomnienia. Xiao chaotycznie grał. Higgins to już tylko gra po to, by grać. Przez 20 minut grali w jedynym frejmie odstawne, które im nie wychodziły.
1
@Chakalaka Milkins gra dziś fajnie bez presji, czego dowodem był poprzedni frame.
2
@Chakalaka I to mi się podoba. Piłeczka schodzi na drugi plan, gdy jest snooker.
0
@Survier No, chyba nie. :D Swoją drogą, miałem na myśli te wszystkie mecze, w których Leo strzelał decydujące gole, gdy nie szło całemu zespołowi.
2
Kto, jak nie Leo?... Kolejny raz nam dupę ratuje. Będzie jeszcze większa kaszanka, gdy go zabraknie.
0
@MarFan Graczem jest wybitnym, ale zachowanie niegodne mistrza. Najbardziej rozwalił mnie kiedyś akcją z Chińczykami. To było chamskie.
http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&_id=318
0
@michal26 Mnie osobiście irytuje od kilku spotkań swoim „trenowaniem” przegranych frejmów.
3
Mark Selby zwyciężył Ronniego O’Sullivana 9:3 w finale Scottish Open.
0
@tobiasson92 I bardzo dobrze. Wygra snooker.
0
@Jordi10 Nudny to się zrobił Ronnie z tymi swoimi treningami i nudną grą w ostatnim czasie, za to Mark pokazał wczoraj Ronniemu, jak gracz z topu powinien był wygrać z Chińczykiem.
1
@Chakalaka Ronnie znów zaczyna te swoje treningi... W takim tempie, to do jutra będą grać.
0
@Nonameforlife Liczysz wrzutki Realu?
3
No, to jutro finał Selby - O’Sullivan. Będzie się działo.
1
Lemar w stylu Griezmanna.
4
@sebo939 Chyba swoje w spodenkach.
0
@Unique Taaaaaak?
@Firestone On z Podlasia, wybacz mu.
0
@Encore Chyba najpierw był spalony.