18

Komentarz usunięty

1

@RR Stary, bardziej mnie wkur nasza gra, ale Barca dzisiaj nie gra.

0

@4drian0 O Barcy popiszemy na meczu. Teraz odnoszę się do konkretnego meczu.
No, na 1000 wrzutek któraś w końcu będzie celna.

0

Kolejny mecz tysiąca i jednej wrzutki.

0

@MasnyTed To po co padał jak rażony piorunem?

0

@Derean To spójrz proszę obiektywnie.

0

Nic tak nie wkur jak 15 minut oglądania meczów Realu.

0

@Derean A co z wejściem Carvajala?

0

Nie było faulu? Gościu się w niego wpieprzyl od tylu.

0

@jaras121 pomyślałem najpierw o Ramosie przez brodę.

0

@dmcteam Nie, Bambo.

1

@Chakalaka W końcu mecz na wysokim poziomie i dwie setki w dwóch partiach pod rząd.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Colon Nudny mecz do zapomnienia. Xiao chaotycznie grał. Higgins to już tylko gra po to, by grać. Przez 20 minut grali w jedynym frejmie odstawne, które im nie wychodziły.

1

@Chakalaka Milkins gra dziś fajnie bez presji, czego dowodem był poprzedni frame.

2

@Chakalaka I to mi się podoba. Piłeczka schodzi na drugi plan, gdy jest snooker.

0

@Survier No, chyba nie. :D Swoją drogą, miałem na myśli te wszystkie mecze, w których Leo strzelał decydujące gole, gdy nie szło całemu zespołowi.

2

Kto, jak nie Leo?... Kolejny raz nam dupę ratuje. Będzie jeszcze większa kaszanka, gdy go zabraknie.

0

@MarFan Graczem jest wybitnym, ale zachowanie niegodne mistrza. Najbardziej rozwalił mnie kiedyś akcją z Chińczykami. To było chamskie.

http://147.pl/article.php?_cat=wiadomosci&_id=318

0

@michal26 Mnie osobiście irytuje od kilku spotkań swoim „trenowaniem” przegranych frejmów.

3

Mark Selby zwyciężył Ronniego O’Sullivana 9:3 w finale Scottish Open.


0

@tobiasson92 I bardzo dobrze. Wygra snooker.

0

@Jordi10 Nudny to się zrobił Ronnie z tymi swoimi treningami i nudną grą w ostatnim czasie, za to Mark pokazał wczoraj Ronniemu, jak gracz z topu powinien był wygrać z Chińczykiem.

1

@Chakalaka Ronnie znów zaczyna te swoje treningi... W takim tempie, to do jutra będą grać.

0

@Nonameforlife Liczysz wrzutki Realu?

3

No, to jutro finał Selby - O’Sullivan. Będzie się działo.

1

Lemar w stylu Griezmanna.

4

@sebo939 Chyba swoje w spodenkach.

0

@Unique Taaaaaak?
@Firestone On z Podlasia, wybacz mu.

0

@Encore Chyba najpierw był spalony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?