cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dużo kontrowersji w meczu Juve. Siostra Ronaldo będzie miała o czym pisać.
0
Masip chłopie, nie Twoja wina, choć trochę przesiedziałeś na ławie w Barcelonie.
0
@Oskar00 W dodatku czerwona kartka Quadrado. Kolor skóry zupełnie przypadkowy.
0
Juve musiało przegrać, bo dawno na nich nie stawiałem.
0
@Oskar00 Stawiałeś? :D
0
Juve na kuponiku.
0
Myślałem, że podniesie koszulkę Puiga, bo nie gra.
1
@IronSanHybrid Spoko, spoko. Zima idzie, więcej czasu w robocie. :D
1
@IronSanHybrid Przez Ciebie dodałem jbzd do zakładek. :)
1
@Janas11224 Albo jak Szwedzi, będą płacić odszkodowania do dziś po szczepionce przeciw świńskiej grypie.
17
@sopelinho Podziwiam, że Wam się chce te wywody pisać.
Miłego dnia.
4
@clyde Nie mierz wszystkich swoją miarą.
1
@pazio23 The Elder Scrolls III: Morrowind
0
@ShinobiQWE Był o tym nawet film.
1
@MesQueUnClub96 Biedny Aniołek, nie zaśniesz dzisiaj.
3
@NaFazieHitman Byczek to był u Boczka w piwnicy, jak Paździoch i Ferdek bali się kupić. :D
1
Zabójcza końcówka Chelsea.
0
@viscajasiek Polska bezradnie rozkłada ręce wobec agresorów z zachodu.
2
Timo Wernaa, ale Fabiana to Ty mi nie fauluj.
2
@Sulimo Jeśli to nie pomoże, F13
2
@NeroTFP Piękny był to gol. Ja podobnie miałem przy bramie Villi.
0
@IronSanHybrid Od osoby, która znała uczestnika. Chyba że z zazdrości tak powiedział, bo niego nie trafiło. :D
0
@NeroTFP To nic. W "Dżentelmeni i Wieśniacy" kazali jednemu oddać zrobioną szczękę po programie.
70
@patry295 Może gdyby nie było tyle kontrowersji z koncernem Pfizer i chaotycznymi decyzjami naszego rzadu, obywatele mieliby większe zaufanie.
1
@Djzordon W poprzednim meczu tez nie podyktowali po wejściu w plecy przez Carvajala.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@LuisSalvano I w dodatku palce macza tu firma, która w przeszłości płaciła miliardowe odszkodowania za przekręty.
https://www.google.pl/amp/s/mojejaslo.pl/cala-prawda-o-koncernie-farmaceutycznym-pfizer-producencie-szczepionek-na-covid-19/%3famp
0
@LuisSalvano Chodzi o to, że niektóre linie nie wpuszczą na pokład osób bez szczepionki, a za nimi pójdą pewnie inne. I żeby nie było, mnie też nie podoba się ta cała szopka.
0
@LuisSalvano Popieram Twoje podejście, ale jak Ci każą nosić maskę do usranej śmierci, naniosą sankcję na loty samolotami (już tak jest), albo zmuszą do odejścia z pracy to będzie ciekawie.
1
@norbi77 Włączyłem na minutę, ale ja chyba nie nadaję się psychicznie do oglądania ich spotkań.