0

Dużo kontrowersji w meczu Juve. Siostra Ronaldo będzie miała o czym pisać.

0

Masip chłopie, nie Twoja wina, choć trochę przesiedziałeś na ławie w Barcelonie.

0

@Oskar00 W dodatku czerwona kartka Quadrado. Kolor skóry zupełnie przypadkowy.

0

Juve musiało przegrać, bo dawno na nich nie stawiałem.

0

@Oskar00 Stawiałeś? :D

0

Juve na kuponiku.

0

Myślałem, że podniesie koszulkę Puiga, bo nie gra.

1

@IronSanHybrid Spoko, spoko. Zima idzie, więcej czasu w robocie. :D

1

@IronSanHybrid Przez Ciebie dodałem jbzd do zakładek. :)

1

@Janas11224 Albo jak Szwedzi, będą płacić odszkodowania do dziś po szczepionce przeciw świńskiej grypie.

17

@sopelinho Podziwiam, że Wam się chce te wywody pisać.
Miłego dnia.

4

@clyde Nie mierz wszystkich swoją miarą.

1

@pazio23 The Elder Scrolls III: Morrowind

0

@ShinobiQWE Był o tym nawet film.


1

@MesQueUnClub96 Biedny Aniołek, nie zaśniesz dzisiaj.

3

@NaFazieHitman Byczek to był u Boczka w piwnicy, jak Paździoch i Ferdek bali się kupić. :D

1

Zabójcza końcówka Chelsea.

0

@viscajasiek Polska bezradnie rozkłada ręce wobec agresorów z zachodu.

2

Timo Wernaa, ale Fabiana to Ty mi nie fauluj.

2

@Sulimo Jeśli to nie pomoże, F13

2

@NeroTFP Piękny był to gol. Ja podobnie miałem przy bramie Villi.


0

@IronSanHybrid Od osoby, która znała uczestnika. Chyba że z zazdrości tak powiedział, bo niego nie trafiło. :D

0

@NeroTFP To nic. W "Dżentelmeni i Wieśniacy" kazali jednemu oddać zrobioną szczękę po programie.

70

@patry295 Może gdyby nie było tyle kontrowersji z koncernem Pfizer i chaotycznymi decyzjami naszego rzadu, obywatele mieliby większe zaufanie.

1

@Djzordon W poprzednim meczu tez nie podyktowali po wejściu w plecy przez Carvajala.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LuisSalvano I w dodatku palce macza tu firma, która w przeszłości płaciła miliardowe odszkodowania za przekręty.
https://www.google.pl/amp/s/mojejaslo.pl/cala-prawda-o-koncernie-farmaceutycznym-pfizer-producencie-szczepionek-na-covid-19/%3famp

0

@LuisSalvano Chodzi o to, że niektóre linie nie wpuszczą na pokład osób bez szczepionki, a za nimi pójdą pewnie inne. I żeby nie było, mnie też nie podoba się ta cała szopka.

0

@LuisSalvano Popieram Twoje podejście, ale jak Ci każą nosić maskę do usranej śmierci, naniosą sankcję na loty samolotami (już tak jest), albo zmuszą do odejścia z pracy to będzie ciekawie.

1

@norbi77 Włączyłem na minutę, ale ja chyba nie nadaję się psychicznie do oglądania ich spotkań.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?