cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Rashford baranie
1
@AlexDark00 Leci na Stopklatce. :)
1
Oj, żebyś Ty Wąski władał taką polszczyzną.
15
Duma mnie rozpiera.
https://x.com/stumbras3/status/1349039944841498629
9
Mądry miś.
https://streamable.com/yzx0l5
2
No, to dobry meczyk musi być.
https://www.flashscore.pl/mecz/fDUoL4Mr/#szczegoly-meczu
0
@Kidd Przywiązałeś się do kaloryfera i pijesz z niego wodę?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Grzegorz12366 Nauczka, bo nie omijasz ekstra podatku. :D
Poka kupon?
0
@sonek Na razie 4:3
2
Porozmawiajmy o Bayernie Hansa-Dietera Flicka.
3
Wczoraj 6 stycznia 2021 nad ranem zanotowano najniższą temperaturę w historii pomiarów w Hiszpanii na Półwyspie Iberyjskim. W katalońskich Pirenejach na stacji Clot de la Llança w powiecie Pallars Sobirà, temperatura spadła do rekordowego poziomu -34,1 st. C! Pomiaru dokonano na wysokości 2305 m n.p.m. Poprzedni hiszpański rekord najniższej temperatury wynoszący -32 st. C., zanotowano również w Pirenejach, ale w roku 1956.
2
@MesQueUnClub_87 Mnie z kolei rozwalił gość, który wsadził karchera w dupsko, bo go brzuch bolał, albo gostek zapinający szopa pracza przy ognisku, bo czuł się samotnie w towarzystwie obściskujących się znajomych.
1
@barcelonaLM Abstrahując* :)
0
I to jeszcze Williams. Buhaha
0
@dv7wisnia Celta też nie lepsza.
2
Niech ten rok 2021 już się skończy!
0
@bixmix Ja nie obejrzałem meczu Barcy chyba od 5 spotkań. Wcześniej 5 spotkań opuściłem może przez 3 lata. Wynika to z obecnej sytuacji kierowania tym zespołem i gry na boisku. Wolę sobie serial puścić. Dziś na ten przykład leci Rodzina Soprano. :)
1
@Coutinho007 No, to pora na drugi kupon.
1
@Kurkmen Jako że*. :)
0
@10SzymonBarca10 Grają w tym samym czasie, więc trochę ciężko. :)
1
Alexis Sanchez nie wykorzystał rzuty karnego dla Interu.
1
@Szpenser Wersja 4.0 Beta
0
Na spokojnie.
1
Chyba jednak zmienię nastawienie.
https://scontent.fpoz5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-0/p526x296/136648650_2447180438924239_1789880826455602825_o.jpg?_nc_cat=100&ccb=2&_nc_sid=825194&_nc_ohc=WlD1W9M0JKkAX_sZrEl&_nc_ht=scontent.fpoz5-1.fna&tp=6&oh=cb63158ae7c88d4834624941a265c9dc&oe=60192DE3
0
@TylkoBarca7273 Kursy z dupy.
23
@ranger3120 Żeby zwabić stulejarzy.
1
@Barca1992 I podpalają polskie sklepy...
0
@Nano22 To warto przypomnieć sobie śmietnik chociażby Hiszpanów na Euro 2012 w Polsce.
2
@Chakalaka Dzięki za info. Stęskniłem się za snookerem. Poczekam jednak na transmisję w Eurosporcie, bo tam jest klimacik od lat.