cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sintesox Czyli uważasz, że był karny?
Chyba że mówimy o piekarzu, który ugniatal ciasto na pizzę członkiem. :D
0
Grono ekspertów na La Rambli wie lepiej od sędziów
0
@AllBundy I co, znawco?
1
@Wossi61FCB Nie.
0
Real nie może, to o karnego powalczy
12
@busquets5 To ci dopiero raperzy.
1
@tbas Już dowiedli o trudzie tego spotkania.
8
Kurła, akurat poszedłem się złamać...
1
Tak jest, walić Bayern.
1
Wrr
https://zapodaj.net/images/897af1f6669b0.jpg
1
@cubesnoop Udostępnij, następnie zachowaj obrazek. :)
0
Zabrakło 1 punktu w NBA. To jakieś fatum. Na 2300.
https://zapodaj.net/images/afaa36aeb4149.jpg
0
W Anglii to dzisiaj ustawka na dokładne wyniki 0:1?
0
Godzinę temu pytałem, czy sprokuruje karnego. On jest niesamowity.
0
Nie zdążyłem postawić ;D
1
Wierzyłem. ;p
https://zapodaj.net/images/844c8a08b6d1a.jpg
0
Dawać powtórkę 6:1 z PSG
1
Ja Pier kur mać
0
Ciekawe czy Lenglet sprokuruje rzut karny.
0
Messi przestań się mazać i wracaj
1
Gladbach pałki.
https://zapodaj.net/images/0575b616a8db2.jpg
0
Szczęsny obronił rzut karny w ostatniej akcji meczu.
0
Maszyna z golem. Może mieć słabszy dzień, ale bramę wpakuje.
0
@Herato Nie jego dzień, ale piłeczka go szuka. :)
0
@LuisSalvano Dałem ich 3 gole na live. Jak to widzisz? Oglądam Juve.
0
Ciekawe, czy gdyby Roberto Carlos wykonywał rzuty wolne, dalej kładliby się za murem.
1
@Yosemite Ogólnie Juve cały czas jest przy piłce. Przed wejściem wyżej wspomnianych graczy wszystkie piłki były do Ronaldo, ale nie ma dziś chłop szczęścia, a okazji kilka miał. Po wejściu Bernardeschiego przód jest dobrze napędzany. Spezia może liczyć tylko na kontrataki, których za dużo i tak nie ma.
0
Morata i Bernardeschi w ciągu 10 minut od wejścia dali świetne zmiany. Pierwszy zdobył gola, drugi dwie asysty.
0
@Herato Wiadomo, że odszedł przez niższe podatki. :)
4
Morata wszedł i od razu gol ze spalonego...
Edit. Jednak tym razem mu się upiekło. :)