cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Morata i Bernardeschi w ciągu 10 minut od wejścia dali świetne zmiany. Pierwszy zdobył gola, drugi dwie asysty.
0
@Herato Wiadomo, że odszedł przez niższe podatki. :)
4
Morata wszedł i od razu gol ze spalonego...
Edit. Jednak tym razem mu się upiekło. :)
1
@Herato Ronaldo dziś cień samego siebie. Chyba za duże buty założył.
3
@Zoker Mam nawet taką bluzę. :D
https://zapodaj.net/images/dfaf541385708.jpg
3
A mógł być miły poranek.
https://zapodaj.net/images/dca3be183328f.jpg
0
@kkbarca Chciał zrobić Beckhama.
10
@FafitFCB Sypnę starym opisem z gadu gadu. Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi, jak mam żyć. :DDD
0
@DonMatteo901 "Kiedy zostałeś ostatnim żywym w teamie i reszta mówi Ci co masz robić". :D
1
@zadafcb To był rozpier... Te czasy już nigdy nie wrócą. :(
17
@VenoM Kupił browarki na wieczór.
0
Xhaka bardzo inteligentnie zagrywa piłkę do krytego Williana, po czym poszła kontra...
0
Messi na jakim luzie
0
@Zoker Nie gram takich. ;)
Tu jeszcze na 2280, ale 2 czerwone nie bolą tak jak 1.
https://zapodaj.net/images/3f1edc68f4f56.jpg
0
PSG na 400 zł
https://zapodaj.net/images/ff11b6ca4bf9c.jpg
1
@BorzyKrzys popsuliście mi zabawę :D piękny meczyk ;)
0
Atalanta 4 gole grając w dziesięciu. My byśmy walczyli o remis z nawet tak osłabionym Napoli.
0
Milan na lawetę
1
@clyde Strzel mu z liścia!
1
Lenglet bardziej znienawidzony od Figo.
10
Puig mógł trafić jak David Villa z Manchesterem United.
1
@SinMistico Czytał Tomasz Hajto.
1
Dembele zaraz strzeli, bo koledzy za nim nie nadążają.
0
@eckov Czekam na pojedynek Zlatana Ibrahimovica z Romelu Lukaku.
3
@Alexis257 Valladolid to też Real.
1
@kuz Powiem Ci, że schłodziłem na dworze w śniegu i wchodzi elegancko.
0
@kuz Dzięki, tak też myślałem. Zatem wieczorem konsumpcja. :)
0
Wóda chyba nie ma daty ważności? Bo wzięło mnie dziś na porządki w domu i znalazłem Żołądkową De Luxe, rocznik 2016. :D Szczelnie zamknięta w cieniu. :]
0
@SonBarcaGoku Bo jeśli chodziło Ci o dwójeczkę, to ostatnio z 8 razy pogoniło mnie po czarnych oliwkach. Nie polecam pizzy Neapolitana!
1
@SonBarcaGoku Sikasz na siedząco? :D