0

Morata i Bernardeschi w ciągu 10 minut od wejścia dali świetne zmiany. Pierwszy zdobył gola, drugi dwie asysty.

0

@Herato Wiadomo, że odszedł przez niższe podatki. :)

4

Morata wszedł i od razu gol ze spalonego...
Edit. Jednak tym razem mu się upiekło. :)

1

@Herato Ronaldo dziś cień samego siebie. Chyba za duże buty założył.

3

3

A mógł być miły poranek.
https://zapodaj.net/images/dca3be183328f.jpg

0

@kkbarca Chciał zrobić Beckhama.


10

@FafitFCB Sypnę starym opisem z gadu gadu. Nie umrzesz za mnie, więc nie mów mi, jak mam żyć. :DDD

0

@DonMatteo901 "Kiedy zostałeś ostatnim żywym w teamie i reszta mówi Ci co masz robić". :D

1

@zadafcb To był rozpier... Te czasy już nigdy nie wrócą. :(

17

@VenoM Kupił browarki na wieczór.

0

Xhaka bardzo inteligentnie zagrywa piłkę do krytego Williana, po czym poszła kontra...

0

Messi na jakim luzie

0

@Zoker Nie gram takich. ;)
Tu jeszcze na 2280, ale 2 czerwone nie bolą tak jak 1.
https://zapodaj.net/images/3f1edc68f4f56.jpg

0

1

@BorzyKrzys popsuliście mi zabawę :D piękny meczyk ;)

0

Atalanta 4 gole grając w dziesięciu. My byśmy walczyli o remis z nawet tak osłabionym Napoli.

0

Milan na lawetę

1

@clyde Strzel mu z liścia!

1

Lenglet bardziej znienawidzony od Figo.

10

Puig mógł trafić jak David Villa z Manchesterem United.

1

@SinMistico Czytał Tomasz Hajto.

1

Dembele zaraz strzeli, bo koledzy za nim nie nadążają.

0

@eckov Czekam na pojedynek Zlatana Ibrahimovica z Romelu Lukaku.

3

@Alexis257 Valladolid to też Real.

1

@kuz Powiem Ci, że schłodziłem na dworze w śniegu i wchodzi elegancko.

0

@kuz Dzięki, tak też myślałem. Zatem wieczorem konsumpcja. :)

0

Wóda chyba nie ma daty ważności? Bo wzięło mnie dziś na porządki w domu i znalazłem Żołądkową De Luxe, rocznik 2016. :D Szczelnie zamknięta w cieniu. :]

0

@SonBarcaGoku Bo jeśli chodziło Ci o dwójeczkę, to ostatnio z 8 razy pogoniło mnie po czarnych oliwkach. Nie polecam pizzy Neapolitana!

1

@SonBarcaGoku Sikasz na siedząco? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?