11

Ten Glik już zmachany jak bokser w 12 rundzie.

1

@PizzerMan Nieprawda, graliście lepiej!

1

Ale faulujoo, o matko bosko.

1

Działa Wam transmisja na stronie TVP Sport?

2

Zanim oddał strzał, zjepałem go, że w Bayernie by strzelił!

0

Świetna gra w obronie, palce lizać.

1

Im strzelać nie kazano.

1

Tacy bracia, a nie chcieli grać na remis!

0

@TheNekro94 Dobry pomysł. I tak mnie tu nic nie trzyma.

1

@Rust_Cohle Odkąd robią w rękawiczkach, i tak nie smakuje już tak samo.

22

"Chodzi drużyna jak sprężyna". :D

3

Fernandez, przestań mi Lengleta prześladować!

2

Przypomniały się stare, dobre czasy!

0

@macio_944 Dobrej reklamy to Ty sobie nie zrobisz. :D

3

Dembele wyruchał ich bez mydła.

2

Mingueza wyjaśnił Oyarzabala.

20

No, jest wszystko w porządku. Jest dobrze, dobrze robią. Dobrze, wszystko jest w porządku. Jest git. Pozdrawiam całą La Ramblę, dobrych chłopaków. I niech się to trzyma. Dobry przekaz leci.

1

@Mixtape Dzięki za świetną analizę.

0

@messi564 Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać. ;)

0

@messi564 Bo Haaland to same piękne gole strzela. :D

1

Kolejny dzień ustawek z meczami?
Benevento po kursie 24...

1

Ten gościu pracuje u Pudziana na tirach.

0

Śmiech na sali ta gala.

8

@PatrychoO Za pisanie o jedzeniu po 23 powinny być bany!

26

@zuzankamua Poproszę o przesłanie zdjęcia na PW w celu weryfikacji konta.

1

Nawet mi ich nie żal!

0

@JimMorrisonFCB Typowa wkrętka jak w piłce ręcznej.

1

@Ciule123 Mało tego, został przekopany!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?