0

Ojapierdole ale mecz!

0

Poulsen! Poulsen! Poulsen!

2

@FCBKasza Dziękuję za przypomnienie, pora wrócić do tego serialu. ;)

0

Dlaczego my tak nie gramy?…

0

@Kengo Oznaka dobrobytu, a niby ludzie takie biedne.

0

@D10SLEO Pokłosie dzieciństwa. Biologiczni rodzice porzucili go, kiedy okazało się, że jest chory i nie szukali z nim kontaktu. Przypomnieli sobie, kiedy zaczął zarabiać kasę...

1

Co za odjechana 4. kwarta w meczu Suns - Clippersi!

0

Dziękujemy Alvaro Morata!

0

Hiszpanie rozczarowani, nasi jakby wygrali.

0

Co za łamaga, ja cię nie mogę.

0

Moratowski zszedł.

0

Szczęsny teraz goat.

0

@VenoM Tylko nie umie tak gwizdać jak sędzia.

0

Pewnie po włosku do siebie krzyczeli.

0

Dawać 2 brameczkę Polacy! Tylko nie samobója.

0

Sędzia zaraz w ryj zarobi od Polaków.

2

Ta Morata to fenomen.

1

Irytuje mnie ten Koke z tym machaniem łapami.

0

Nasi to by mieli problemy nawet z Enrique na emeryturce.

3

Nasi już zmęczeni, jak w niedzielę w lidze szóstek na orliku po zakrapianej sobocie.

0

Jakoś takie Węgry czy Szkocję lepiej się oglądało. Co my gramy, ja pierdziele…

0

O Kurła, to mnie zaskoczono.

3

@damiano996 Coś jak nasz Lenglet.

1

To będzie test na grę bez piłki. :)

0

@Gomess I siły jak Lukaku.

3

@kewin Peugeot dla każdego, zamiast Audi.

1

To mogą być Niemcy, które rozpier… każdego. Mają multum akcji, brakuje szczęścia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Lathspell Zapomniał, jak kopał innych po plecach korkami.

3

Oj, jaki biedny Pepe.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?