cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ojapierdole ale mecz!
0
Poulsen! Poulsen! Poulsen!
2
@FCBKasza Dziękuję za przypomnienie, pora wrócić do tego serialu. ;)
0
Dlaczego my tak nie gramy?…
0
@Kengo Oznaka dobrobytu, a niby ludzie takie biedne.
0
@D10SLEO Pokłosie dzieciństwa. Biologiczni rodzice porzucili go, kiedy okazało się, że jest chory i nie szukali z nim kontaktu. Przypomnieli sobie, kiedy zaczął zarabiać kasę...
1
Co za odjechana 4. kwarta w meczu Suns - Clippersi!
0
Dziękujemy Alvaro Morata!
0
Hiszpanie rozczarowani, nasi jakby wygrali.
0
Co za łamaga, ja cię nie mogę.
0
Moratowski zszedł.
0
Szczęsny teraz goat.
0
@VenoM Tylko nie umie tak gwizdać jak sędzia.
0
Pewnie po włosku do siebie krzyczeli.
0
Dawać 2 brameczkę Polacy! Tylko nie samobója.
0
Sędzia zaraz w ryj zarobi od Polaków.
2
Ta Morata to fenomen.
1
Irytuje mnie ten Koke z tym machaniem łapami.
0
Nasi to by mieli problemy nawet z Enrique na emeryturce.
3
Nasi już zmęczeni, jak w niedzielę w lidze szóstek na orliku po zakrapianej sobocie.
0
Jakoś takie Węgry czy Szkocję lepiej się oglądało. Co my gramy, ja pierdziele…
0
O Kurła, to mnie zaskoczono.
3
@damiano996 Coś jak nasz Lenglet.
1
To będzie test na grę bez piłki. :)
0
@Gomess I siły jak Lukaku.
3
@kewin Peugeot dla każdego, zamiast Audi.
1
To mogą być Niemcy, które rozpier… każdego. Mają multum akcji, brakuje szczęścia.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Lathspell Zapomniał, jak kopał innych po plecach korkami.
3
Oj, jaki biedny Pepe.