0

@Rewolucja123 Agent Bolek na straży. :D

1

@marcin000019 Chciałeś zabłysnąć robiąc nowy wątek, a najzwyczajniej się ośmieszyłeś.

1

Metr dalej i posłałby piłkę nad bramką. :D

0

Ter Stegen obroniłby, źle się ustawił...

0

Dest ładny breakdance odwalił.

0

Jeszcze dziurę założył, on tak chciał!

3

Ci co teraz widzieli faul (którego nie było zdaniem komentatorów), szkoda że nie widzieli wcześniejszych ataków na kostki naszych piłkarzy.

0

Piękna Samba po zdobyciu gola!

0

Ładnie Depay ułożona nóżka.

0

Nie mogli odczekać 10 sekund i przekazać sędziemu, że był rożny?

1

Ostatnie klęknięcie przed meczem i można usiąść wygodnie w fotelu…

4

@FCMichalo Zobaczymy, jak nam pójdzie bez Messiego…

7

To był zaszczyt oglądać tę rywalizację.
https://zapodaj.net/images/ac76fc4910695.jpg

1

@DaPidejpi Najbezpieczniej było grać przedział goli 2-3, co zwykle jest po fajnym kursie. :)

2

5

Tate, ja chcę fryzurę na Ronaldo.


0

9 turystów zginęło, a 3 zostało rannych, gdy potężna lawina kamienna runęła na malowniczo położoną wioskę u stóp Himalajów. Głazy wielkości samochodu spadały z olbrzymią prędkością na budynki i samochody.


0

@QUNJ Confident?


5

Rośnie nam nowy Najman. Co walka deski.

3

@arkasath Pamiętam, jak przed EURO w Polsce, Anglicy ostrzegali przed przyjazdem do nas, bo można wrócić w trumnie… To była wypowiedź Sola Campbella.

7

Klasa Anglików ze zdejmowaniem medali, niczym ich kiboli bijących innych przed meczem.

https://mobile.twitter.com/KyleJGlen/status/1414294866704617486

0

@Peszko07 ja nie

0

@DonMatteo901 Zazdroszczę, nie śpij tylko do południa. :)

0

Po takim finale nawet do roboty chce się jutro iść. Brawo Włosi!

2

Oliwa sprawiedliwa, przekrętami się nie wygrywa.

2

Poza Saką, nie trafiali wszyscy z pedalskimi rozbiegami.

0

W imię Ojca i Syna, mamy to! Angole do domu, daleko nie macie.

0

@daniel32778 Graelish to samo. Chyba strzyże ich ten sam fryzjer od owiec.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?