cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Khajio Idiota zagrał 50k dla 4.
21
10
Oby Duńczycy wyrównali i w karnych pokonali tych pieprzonych symulantów.
6
@parpe To nie chuchaj sobie pod nos.
2
Sterling w swoim stylu...
0
Kurde, a był piękny kurs 7 na żółtą kartkę Maguire’a w przerwie.
17
Szybki hajs. :D
https://zapodaj.net/images/33acaea448628.jpg
1
@IronSanHybrid Emocji mu nie można odmówić, to fakt.
0
@IronSanHybrid Borek top, ale Kazek zawsze zajeżdża mi głosem Mirkiem spod sklepu. ;)
6
@Ojciec5tkidzieci Z takim nazwiskiem to powinien iść do Arsenalu. :)
16
Alba przez chwilę pomyślał, czy się nie położyć.
5
Kończta już ten mecz, bo człowiek w końcu łumyć się musi.
2
@AntekGriezmann Poza I połową, ale historia ładnie się potoczyła. :)
0
Jeszcze taki na live. :)
https://zapodaj.net/images/ef9e90dc4e97c.jpg
https://zapodaj.net/images/4c0bc8d25aa59.jpg
2
:)
https://zapodaj.net/images/4c0bc8d25aa59.jpg
0
@FCB24 Nie gadaj, bo Mbappe z Niemcami ładnie cisnął.
0
@dmcteam Coś pisałeś? :D
0
Właź Morta, bo mam Twojego gola na kuponie...
0
Sergio, jak Ty mnie zaimponiłeś w tym momencie.
1
Nie wiedziałem, że Ramos gra w ataku.
0
@Tridente2015 Wapienna z Gór Świętokrzyskich.
4
To jest gra typu ty do mnie, ja do ciebie.
0
@Cvzx W trampkokorkach z 4 paskami. :)
0
Widziałem tę piłę w bramce.
0
Simon poszedł po bidon.
0
Sztanga nie jest z pierwszej łapanki.
1
Chyba pora iść spać.
0
Trochę bojo przeszkadza, sporo niecelnych podań.
2
Przegrana Ukraińców cieszy podwójnie. ;)
https://zapodaj.net/images/ee6c44a5fa958.jpg
0
@NaFazieHitman graty wygranej!