2

@Khajio Idiota zagrał 50k dla 4.

21

10

Oby Duńczycy wyrównali i w karnych pokonali tych pieprzonych symulantów.

6

@parpe To nie chuchaj sobie pod nos.

2

Sterling w swoim stylu...

0

Kurde, a był piękny kurs 7 na żółtą kartkę Maguire’a w przerwie.

17

1

@IronSanHybrid Emocji mu nie można odmówić, to fakt.

0

@IronSanHybrid Borek top, ale Kazek zawsze zajeżdża mi głosem Mirkiem spod sklepu. ;)

6

@Ojciec5tkidzieci Z takim nazwiskiem to powinien iść do Arsenalu. :)

16

Alba przez chwilę pomyślał, czy się nie położyć.

5

Kończta już ten mecz, bo człowiek w końcu łumyć się musi.

2

@AntekGriezmann Poza I połową, ale historia ładnie się potoczyła. :)

0

@FCB24 Nie gadaj, bo Mbappe z Niemcami ładnie cisnął.

0

@dmcteam Coś pisałeś? :D

0

Właź Morta, bo mam Twojego gola na kuponie...

0

Sergio, jak Ty mnie zaimponiłeś w tym momencie.

1

Nie wiedziałem, że Ramos gra w ataku.

0

@Tridente2015 Wapienna z Gór Świętokrzyskich.

4

To jest gra typu ty do mnie, ja do ciebie.

0

@Cvzx W trampkokorkach z 4 paskami. :)

0

Widziałem tę piłę w bramce.

0

Simon poszedł po bidon.

0

Sztanga nie jest z pierwszej łapanki.

1

Chyba pora iść spać.

0

Trochę bojo przeszkadza, sporo niecelnych podań.

2

Przegrana Ukraińców cieszy podwójnie. ;)
https://zapodaj.net/images/ee6c44a5fa958.jpg

0

@NaFazieHitman graty wygranej!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?