cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sterling już pewnie myśli nad symulką w polu karnym
0
Muller powinien zaraz wylecieć
1
@boss000 :)
https://twojahistoria.pl/2017/06/08/do-diabla-z-wami-polacy-czy-anglicy-naprawde-nie-zaprosili-naszych-zolnierzy-na-parade-zwyciestwa/
0
@rademenes I zabronilyby przypakować na silce i byłby jak sztanga
0
W takim meczu nie kibicuję nikomu.
0
Goretzka przecież taki pakier, a kładzie się jak Krystian.
3
@PawkoFCB Jeszcze powinni w trakcie meczu założyć koszulki ze swoimi numerami i nazwiskami piłkarek.
0
Uklęknijmy wszyscy ten ostatni raz i skupmy się na meczu!
4
Strona białych to stan umysłu:
https://zapodaj.net/images/875cc007b43d7.jpg
1
Gdyby Mbappe posłuchał przed karniaczkiem dobrego francuskiego rapu, pewnie by trafił.
0
Za dużo emocji jak na jeden dzień.
0
Mbappe hahahahha dawaj do Realu!
0
Co ten Lloris, nawet się nie rzucił.
0
@kamiVeB Gdyby nie on, nie byłoby dogrywki. ;)
2
Powinien był uderzyć jak Henry, po długim słupku prawą nogą.
0
To nie ma moje nerwy.
0
Lenglet to by sfaulował w tej sytuacji i miałby rację.
0
Pogba, więcej się baw tam.
1
Z całym szacunkiem, ale jak czytam tu głupoty, że niby Benzema jest lepszy od Henry’rgo, to chyba oglądał tylko jego mecze po odejściu z Arsenalu.
0
@DonMatteo901 Dobre prowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lenglet stwierdził, że lepiej nie faulować na czerwoną kartkę i oddać gola. Mądry chłop.
0
Piękny no look pass.
0
Donnarumma
0
No, to ładny wałek na Wembley... :D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Faun Jakby nie było można wygrać w 90 minut...
2
A my kiedy gramy?
0
Ładnie ich Maehle wyruchał.
0
Ale Braithwaitinho też ładnie się tam urwał obrońcy.