0

Sterling już pewnie myśli nad symulką w polu karnym

0

Muller powinien zaraz wylecieć

0

@rademenes I zabronilyby przypakować na silce i byłby jak sztanga

0

W takim meczu nie kibicuję nikomu.

0

Goretzka przecież taki pakier, a kładzie się jak Krystian.

3

@PawkoFCB Jeszcze powinni w trakcie meczu założyć koszulki ze swoimi numerami i nazwiskami piłkarek.

0

Uklęknijmy wszyscy ten ostatni raz i skupmy się na meczu!

4

Strona białych to stan umysłu:
https://zapodaj.net/images/875cc007b43d7.jpg

1

Gdyby Mbappe posłuchał przed karniaczkiem dobrego francuskiego rapu, pewnie by trafił.


0

Za dużo emocji jak na jeden dzień.

0

Mbappe hahahahha dawaj do Realu!

0

Co ten Lloris, nawet się nie rzucił.

0

@kamiVeB Gdyby nie on, nie byłoby dogrywki. ;)

2

Powinien był uderzyć jak Henry, po długim słupku prawą nogą.

0

To nie ma moje nerwy.

0

Lenglet to by sfaulował w tej sytuacji i miałby rację.

0

Pogba, więcej się baw tam.

1

Z całym szacunkiem, ale jak czytam tu głupoty, że niby Benzema jest lepszy od Henry’rgo, to chyba oglądał tylko jego mecze po odejściu z Arsenalu.

0

@DonMatteo901 Dobre prowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lenglet stwierdził, że lepiej nie faulować na czerwoną kartkę i oddać gola. Mądry chłop.

0

Piękny no look pass.

0

Donnarumma


0

No, to ładny wałek na Wembley... :D

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Faun Jakby nie było można wygrać w 90 minut...

2

A my kiedy gramy?

0

Ładnie ich Maehle wyruchał.

0

Ale Braithwaitinho też ładnie się tam urwał obrońcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?