0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@SinMistico Po 65. minucie jakieś 2.12

3

No, to poszły 2 stówki postawione na gola Niemców w II połowie…

1

@Colon Na pewno skuteczniejszy.

0

Tera chyba był spalony.

9

Hernandez zrobił Busquetsa.

2

@IronSanHybrid Może znalazł swoją ulubieną kozę.

1

Noja pod publiczkę.

0

A przed meczem kurs na samobója Niemców był chyba 20. ;)

1

@EleanoR Przynajmniej Grucha nie do przejścia. :)

1

@Nazio87 Chyba taki wiek. Kiedyś, gdy byłem młody, miałem swoją ulubioną aktorkę porno, gdy ona też była młoda!

1

Dobrze tak po wkurvvianiu się na meczu Polski obejrzeć Argentynę.

1

@Don-Corleone Na stronie internetowej. ;)

1

@SuperPatsonFCB Na stronie TVP Sport leci od początku. :)

0

Na stronie TVP Sport leci od początku Argentyna - Chile.

1

Obyło się bez niespodzianki, nie wygraliśmy w meczu inauguracyjnym.

2

Błąd trenera, nie ściągając go w przerwie. To była tykająca bomba.

10

A na trybunach polski Hugh Hefner wśród króliczków.

0

@kazbychu Albo na kacu.

0

Z tylu nikogo nie ma, z przodu nikogo nie ma. Gdzie oni biegają? :D

3

Krycha zayebał jak z piątki.

0

Klich lepiej niech wrzuca za tego Jóźwiaka, przynajmniej na głowę.

1

Słowacji drużyna chodzi jak sprężyna!

2

Niby człowiek wiedzioł, a jednak się łudził.

0

Jóźwiak nie potrafi dokładnie dograć na parę metrów… A potem Krycha musi ratować i fauluje.

0

Rybus 1.73 cm zamykał akcję… zamiast grać na Lewego

0

To co? W Bayernie by strzelił? :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

4 mecze odbębnione, w końcu można iść spać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?