cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kamilos84 Przeczytałem głosem Hudsona.
3
To jest walka, a nie bieganie jak c...i.
5
Dobrze znów zobaczyć Michalea Owena na boisku.
0
@koziar Z Ronaldo przy linii bocznej. :)
5
Nie zgadzam się z opinią arbitra. Mówię to jako trener, a nie były szef sędziów.
1
Antek w swoim stylu!
0
@mekston Sporo kursy są na ich gola, i parę razy weszło.
1
Chile jak ciśnie.
1
@RobiS Dlatego chłop nie powinien sędziować meczów na tym szczeblu.
1
@Comfortable_ Sterling to nurek i tyle.
4
Sterling na przestrzeni kariery sam sobie jest winien. To samo było z Neymarem i teraz sędziowie inaczej patrzą na ich grę. Gdyby zawsze stał twardo na nogach jak Messi, nie byłoby głupich pytań, czy był karny.
1
@sergio5 Chyba za bardzo bierze z niego przykład ostatnimi czasy…
2
@Kacper1432 Polowanie na karnego też powinno być inaczej brane pod uwagę przy kontakcie…
2
Sterling w swoim stylu, a raczej braku stylu…
2
@karszun Myślę, że kolega nadal może nie być przekonany.
0
De Bruyne Pan piłkarz, a trenuje dopiero od kilku dni po kontuzji złamania kości oczodołu.
1
W końcu wszedł najbardziej kompletny pomocnik na świecie i gra ruszyła.
0
Lukaku co poszedł jak dzik!
2
Belgia ostatnia na kuponiku.
2
@Encore Podpórka na Włochów. ;)
0
@DaPidejpi Do usłyszenia!
0
Życzę im finału.
0
Brawo! Jazda z tym gangiem z Albanii z Xhaką i kurduplem na czele. ;)
https://www.google.pl/amp/s/transfery.info/amp/aktualnosci/oficjalnie-shaqiri-xhaka-i-lichtsteiner-ukarani-przez-fifa/115748
17
Asekuracja Włochów jest niesamowita. We dwóch w obronie rzucają się do strzałów rywala. Nie stoją jak c..i i nie obserwują z boku. Do tego ich kondycja, cały czas grają na wysokim tempie i z zaangażowaniem. Profesjonaliści. Nie to, co my - amatorzy.
0
@KrychaFCB To biedny nie jesteś. :D
1
Strzelcie, bo nie będzie kebaba.
2
@Kgorecki2500 Odkąd stało się to modne!
https://static.langimg.com/thumb/msid-83565793,imgsize-127218,width-700,height-525,resizemode-75/navbharat-times.jpg
1
@Bocheno1 Ja może obejrzałem 2 części.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika