1

@Kamilos84 Przeczytałem głosem Hudsona.

3

To jest walka, a nie bieganie jak c...i.

5

Dobrze znów zobaczyć Michalea Owena na boisku.

0

@koziar Z Ronaldo przy linii bocznej. :)

5

Nie zgadzam się z opinią arbitra. Mówię to jako trener, a nie były szef sędziów.

1

Antek w swoim stylu!

0

@mekston Sporo kursy są na ich gola, i parę razy weszło.

1

Chile jak ciśnie.

1

@RobiS Dlatego chłop nie powinien sędziować meczów na tym szczeblu.

1

@Comfortable_ Sterling to nurek i tyle.

4

Sterling na przestrzeni kariery sam sobie jest winien. To samo było z Neymarem i teraz sędziowie inaczej patrzą na ich grę. Gdyby zawsze stał twardo na nogach jak Messi, nie byłoby głupich pytań, czy był karny.

1

@sergio5 Chyba za bardzo bierze z niego przykład ostatnimi czasy…

2

@Kacper1432 Polowanie na karnego też powinno być inaczej brane pod uwagę przy kontakcie…

2

Sterling w swoim stylu, a raczej braku stylu…

2

@karszun Myślę, że kolega nadal może nie być przekonany.

0

De Bruyne Pan piłkarz, a trenuje dopiero od kilku dni po kontuzji złamania kości oczodołu.

1

W końcu wszedł najbardziej kompletny pomocnik na świecie i gra ruszyła.

0

Lukaku co poszedł jak dzik!

2

Belgia ostatnia na kuponiku.

2

@Encore Podpórka na Włochów. ;)

0

@DaPidejpi Do usłyszenia!

0

Życzę im finału.

0

17

Asekuracja Włochów jest niesamowita. We dwóch w obronie rzucają się do strzałów rywala. Nie stoją jak c..i i nie obserwują z boku. Do tego ich kondycja, cały czas grają na wysokim tempie i z zaangażowaniem. Profesjonaliści. Nie to, co my - amatorzy.

0

@KrychaFCB To biedny nie jesteś. :D

1

Strzelcie, bo nie będzie kebaba.

1

@Bocheno1 Ja może obejrzałem 2 części.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?