0

@Faun Ja też. Jakoś nie mogę już słuchać tego gadania o wszystkim innym, niż o meczu.

0

@Faun W końcu się nauczysz. ;)

0

Łysy przy siatce gra szefa.

0

Spoko, karny na kuponie.

0

@amanter Faktycznie, musiała być masakra.

0

Te Polki mówią w innym języku? :x

5

Miałem obawy, czy mi browary wystarczą do końca karnych.

5

18

Taki widoczek dziś na rowerku.
https://i.ibb.co/H4SdCpj/2021-05-20-20-07-46.jpg

1

0

Pipa, nie skoczek.

0

Zaraz pierdyknę temu Casemiro, jak będzie się tak woził.

2

Nie dziwię się, skoro jego trener walił z byka. :D

0

Sane, co ten chłop wyprawia z obrońcami.

1

Pięknie to szczur rozegrał.

0

Nejmaa, co Ty robisz chłopaku.

0

@Joe_Pesci Racja, często się kładzie.

0

Jak dobrze, że Son odzyskał przytomność.

0

Ten Son leży jak porażony prądem.

0

@Cvzx Przepraszam. Postawiłem po golu, że następnego strzelą. Mea culpa. :)

0

To mi weszło, a gol Barcy w 2 połowie po kursie 1.8 nie. :D
https://zapodaj.net/images/ad289adf4139d.png

3

Czym wy się podniecacie. Graliśmy jak łajzy.

2

Ta strona jest śmieszna. Niby nowoczesna, a wywala podczas meczu.

1

@Przemek2323 Gdy to przeczytałem, to i mi się zachciało!

0

I tak byśmy dostali od tego Liverpoolu. :D

0

Piękny Real z Madrytu!

0

Co jak co, ale podanie i przyjęcie piękne.

0

Skoro nie ma faulu, to kartka za symulkę, proste.

1

Nie ma już czasu na wymówki, musimy rozbijać takie drużyny trzy jajo.

1

Sędzia chyba no habla español.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?