cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faun Ja też. Jakoś nie mogę już słuchać tego gadania o wszystkim innym, niż o meczu.
0
@Faun W końcu się nauczysz. ;)
0
Łysy przy siatce gra szefa.
0
Spoko, karny na kuponie.
0
@amanter Faktycznie, musiała być masakra.
0
Te Polki mówią w innym języku? :x
5
Miałem obawy, czy mi browary wystarczą do końca karnych.
5
@Criss18Barca http://www.abcobuwie.pl//data/gfx/pictures/large/0/9/1290_1.jpg
Zostanie jeszcze na kratę piwa.
18
Taki widoczek dziś na rowerku.
https://i.ibb.co/H4SdCpj/2021-05-20-20-07-46.jpg
1
Kiedyś wejdzie.
https://zapodaj.net/images/672aafd359e08.png
0
Pipa, nie skoczek.
0
Zaraz pierdyknę temu Casemiro, jak będzie się tak woził.
2
Nie dziwię się, skoro jego trener walił z byka. :D
0
Sane, co ten chłop wyprawia z obrońcami.
1
Pięknie to szczur rozegrał.
0
Nejmaa, co Ty robisz chłopaku.
0
@Joe_Pesci Racja, często się kładzie.
0
Jak dobrze, że Son odzyskał przytomność.
0
Ten Son leży jak porażony prądem.
0
@Cvzx Przepraszam. Postawiłem po golu, że następnego strzelą. Mea culpa. :)
0
To mi weszło, a gol Barcy w 2 połowie po kursie 1.8 nie. :D
https://zapodaj.net/images/ad289adf4139d.png
3
Czym wy się podniecacie. Graliśmy jak łajzy.
2
Ta strona jest śmieszna. Niby nowoczesna, a wywala podczas meczu.
1
@Przemek2323 Gdy to przeczytałem, to i mi się zachciało!
0
I tak byśmy dostali od tego Liverpoolu. :D
0
Piękny Real z Madrytu!
0
Co jak co, ale podanie i przyjęcie piękne.
0
Skoro nie ma faulu, to kartka za symulkę, proste.
1
Nie ma już czasu na wymówki, musimy rozbijać takie drużyny trzy jajo.
1
Sędzia chyba no habla español.