cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie ma moje nerwy.
0
Lenglet to by sfaulował w tej sytuacji i miałby rację.
0
Pogba, więcej się baw tam.
1
Z całym szacunkiem, ale jak czytam tu głupoty, że niby Benzema jest lepszy od Henry’rgo, to chyba oglądał tylko jego mecze po odejściu z Arsenalu.
0
@DonMatteo901 Dobre prowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Lenglet stwierdził, że lepiej nie faulować na czerwoną kartkę i oddać gola. Mądry chłop.
0
Piękny no look pass.
0
Donnarumma
0
No, to ładny wałek na Wembley... :D
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Faun Jakby nie było można wygrać w 90 minut...
2
A my kiedy gramy?
0
Ładnie ich Maehle wyruchał.
0
Ale Braithwaitinho też ładnie się tam urwał obrońcy.
0
Teraz Ronaldo z Pogbą pójdą na łychę bez colki.
1
@okiemtypera_lucaxx95 Czujesz, jak rymujesz?
0
Dobrze tak tęczowym Niemcom.
0
Tymczasem Węgry.
0
Boli Was wielki Ronaldo?
2
Co mnie podkusiło dać gola Niemiec w obu połowach… Szwecja nie przegrała, BTS w meczu Portugalii siadł do przerwy. Szajzeee
2
Japy u mnie w domu rodzina drze, jakby egzorcyzmy przeprowadzali.
0
@szkutnik91 A propos, mordko.
2
@PIWOSZ89 Nie. :) Schick mógłby im szybko gola z połowy strzelić, jakby nie zdążyli wstać. :)
0
Który meczyk wybieracie?
3
Duńczycy, gdyby mogli, zagraliby jeszcze trzecie 45 minut - tak są zmotywowani.
0
@panczo Rzut karny. :(
Żartowałem. :)
0
Duńska drużyna chodzi jak sprężyna.
5
Bo Dania jak widać to kolektyw. Zazdroszczę im ekipy. Jak widać 4 do jaja od nich w 2017 nie było przypadkiem. :)
0
Ale bramkarz chyba powinien obronić.