0

To nie ma moje nerwy.

0

Lenglet to by sfaulował w tej sytuacji i miałby rację.

0

Pogba, więcej się baw tam.

1

Z całym szacunkiem, ale jak czytam tu głupoty, że niby Benzema jest lepszy od Henry’rgo, to chyba oglądał tylko jego mecze po odejściu z Arsenalu.

0

@DonMatteo901 Dobre prowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Lenglet stwierdził, że lepiej nie faulować na czerwoną kartkę i oddać gola. Mądry chłop.

0

Piękny no look pass.

0

Donnarumma


0

No, to ładny wałek na Wembley... :D

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Faun Jakby nie było można wygrać w 90 minut...

2

A my kiedy gramy?

0

Ładnie ich Maehle wyruchał.

0

Ale Braithwaitinho też ładnie się tam urwał obrońcy.

0

Teraz Ronaldo z Pogbą pójdą na łychę bez colki.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Czujesz, jak rymujesz?

0

Dobrze tak tęczowym Niemcom.

0

Tymczasem Węgry.

0

Boli Was wielki Ronaldo?

2

Co mnie podkusiło dać gola Niemiec w obu połowach… Szwecja nie przegrała, BTS w meczu Portugalii siadł do przerwy. Szajzeee

2

Japy u mnie w domu rodzina drze, jakby egzorcyzmy przeprowadzali.

0

@szkutnik91 A propos, mordko.

2

@PIWOSZ89 Nie. :) Schick mógłby im szybko gola z połowy strzelić, jakby nie zdążyli wstać. :)

0

Który meczyk wybieracie?

3

Duńczycy, gdyby mogli, zagraliby jeszcze trzecie 45 minut - tak są zmotywowani.

0

@panczo Rzut karny. :(


Żartowałem. :)

0

Duńska drużyna chodzi jak sprężyna.

5

Bo Dania jak widać to kolektyw. Zazdroszczę im ekipy. Jak widać 4 do jaja od nich w 2017 nie było przypadkiem. :)

0

Ale bramkarz chyba powinien obronić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?