cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Music Sounds Better With You (:
9
Boli Was wielka Legia?
0
@Kredon Ty tak serio?
4
@Roobo Ja dałem ich 2 gole. ;)
0
@PlsNotAtletico A z Bilbao nie przyśnił się wynik? :)
3
@GEMBULKI_ Słodziak taki.
https://bi.im-g.pl/im/9/8893/z8893599ICR,gadzety---Henry---miniodkurzacz.jpg
0
@marcin000019 Może w końcu sobie chłop pogra na większym luzie, a nie wszystkie piły do niego z nadzieją, że wygra sam cały mecz...
1
@WielebnyS O ten.
4
BVB traci gola po pięknym strzale.
2
@Criss18Barca Nie przesadzaj. Real nie zdobyłby 3x LM. :D
1
@SitvMen Zatem marne szanse, żebyś się wkręcił. Ja mam tak, że już po 1 odcinku wiem, że serial mi podejdzie. :)
0
Ostatni odcinek Rodziny Soprano za mną. Piękna historia. :(
0
Petr Cech nawet się nie rzucił… :D
2
@BarcaaVEB Wszysktie 3 bramy ładne. :)
1
Lobował jak Cantona kiedyś w United.
0
@Rewolucja123 Agent Bolek na straży. :D
1
@marcin000019 Chciałeś zabłysnąć robiąc nowy wątek, a najzwyczajniej się ośmieszyłeś.
1
Metr dalej i posłałby piłkę nad bramką. :D
0
Ter Stegen obroniłby, źle się ustawił...
0
Dest ładny breakdance odwalił.
0
Jeszcze dziurę założył, on tak chciał!
3
Ci co teraz widzieli faul (którego nie było zdaniem komentatorów), szkoda że nie widzieli wcześniejszych ataków na kostki naszych piłkarzy.
0
Piękna Samba po zdobyciu gola!
0
Ładnie Depay ułożona nóżka.
0
Nie mogli odczekać 10 sekund i przekazać sędziemu, że był rożny?
1
Ostatnie klęknięcie przed meczem i można usiąść wygodnie w fotelu…
4
@FCMichalo Zobaczymy, jak nam pójdzie bez Messiego…
7
To był zaszczyt oglądać tę rywalizację.
https://zapodaj.net/images/ac76fc4910695.jpg
1
@DaPidejpi Najbezpieczniej było grać przedział goli 2-3, co zwykle jest po fajnym kursie. :)
2
Fajne wyniki w MLS.
https://zapodaj.net/images/c06bd7ba8b71a.png