1

@Cariones To raczej na luzaczku. W sumie przez tych 10 minut już mógł paść. :)

2

@Ojciec5tkidzieci Mi chodzi jakieś 3:2 po głowie wymęczone w końcówce. :D

1

Fiorentina - Sassuolo, tu będzie tego południa się działo!

0

@agaFCB Butla wina. :D

4

@Encore Ale daje wolność, hłe hłe.

1

@cules100pro To ma nick cules100pro :D

5

Uważam, że to ja jednak jestem największym zwycięzcą dzisiejszego wieczora, gdyż pokonałem 7 rund. Tfu, 7 piw.

1

Soldić znokautował jednym ciosem, niczym irlandzki Cygan Brad Pitt w filmie "Snatch". :D


1

Mamed sam sobie winien. Wyłapał lutę, i zamiast cofnąć się, przetrwać do końca rundy, to poszedł na morderczą wymianę. ;)

0

Ale bitka, jak w lasku za szkołą.

0

@SelloutCrowd Podejrzewam, że może chodzić o jego udział w ciemnych interesach. ;)

4

Da da da da da eto Kavkaz!

0

@tomek8756 Za dużo znudzonych mężatek Ci w głowie. ;)

3

@Adi123456789 Spojrzenie, niczym Christian Bale w "American Psycho".

1

Czyli dobrze, że sobie poszedłem z browarkiem do łazienki ogolić łeb. :D

2

@puyol_presidend5 Ooo Deco, ooo.

1

@Gaucho Obie strzelą.

2

Dobranoc.


1

1

@JimMorrisonFCB Jeszcze dodałbym Emotion 98.3 z Vice City. :)


3

Radio X z GTA San Andreas. Wspomnienia.


0

@Odcinkowy Na szczęście są jeszcze zagraniczne streamy.

43

Alaba chyba nieświadomy siły urugwajskich zębów.

1

1

Luis jeszcze ugryzie to spotkanie.

0

Mateu Chaos w formie bez tej żółtej kartki.

0

Ter Stegen broni w wampirkach.

7

„A jak Cię złapią za rękę, mów że to nie twoja ręka”.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?