0

Ameryka Południowa brutalniejsza od Afryki...

0

@FCB_dimiC Słuszna czerwona za wejście w stylu Zlatana.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Chaoss Nie spadła jeszcze z fotela?

18

@Yiamuiaijahaima Nic do niego nie mam. Nawet szacunku.

0

@Xavyol Też na C! :D

2

Ekwador - Brazylia w TVP Sport. Jest również na stronie.

Edit. Casemiro z golem.

1

@Sulimo Piszesz o Dembele, czy o swoich wierszykach? :D

7

Chyba mam jakiś chory łeb nie do wyleczenia. Poszedłem na tydzień zaległego urlopu, bo mam jeszcze 17 dni z zeszłego roku. Zamiast odpoczywać, to poszedłem do dodatkowej pracy na pół etatu, a wieczorami kupuję 5 browarów i odświeżam znajomym kompy do 3 w nocy...

2

@kamiVeB Ostatnio sobie wspominałem w pracy... Szkoda wszystkich, również jego córki (rocznik 2006). :(

2

@Przemek2323 Jacek był lepszym z braci, niż placek.

1

„Mogę podsumować wszystko, czego dowiedziałem się o życiu, w paru słowach: ono toczy się dalej.“ — Robert Frost.

0

Portugalia - Holandia w futsalu w TVP Sport.

1

@MesQueUnClub96 Brakowało jeszcze tylko lajkonika w stylu Jorginho.

0

Co ta Fiorentina...

3

@Chaoss Szafa gra!

4

Browarek wchodzi jak ta lala.

0

Normalnie aż mi staną.

0

Ale nas gwałco.

1

@MichalZZZ Czarna pantera.

0

@norbi77 Chyba mam niemieckie poczucie humoru. :(

2

Wieje jak w kieleckim.

2

@PatrychoO Mam ten mecz na dysku. Uwielbiam do niego wracać. ;)

1

@Adi123456789 Myślę, że Lewandowski potrafi sobie wiązać buty. :)

0

@Pawci023x Viaplay.

0

@koziar Mourinho odszedł, autobus został.

3

Grealish cienias lobikiem nie umie.

3

@Vebrol Bo jesteś lepszy, w ilości żelu nakładanego na główkę. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?