cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@!34RC3!_0N4 No, chłopie, jak Ty jesteś dumny po porażce, to nie jest dobrze. :D Chciałeś napisać wierny. ;)
1
@ranger3120 nie sondzę
1
Arthur wszedł w 64 minucie i już oddycha rękawami.
1
Nie dziwię się, że Mourinho jest siwy.
1
Boli Was wielki Wojciech Szczęsny?
1
Siwy się zagotował? :D Bo nie oglądam.
0
@FCB24 Liga włoska od pewnego czasu stała się ligą hokejową. :D
1
@Medium Kebsy.
0
@Kondziubarca Fajdek się sfajdał w gacie.
0
@Arkadio90 Widziałem, bo było na kuponiku. :)
0
Empoli - Sassuolo: tam było wiadomo, że padnie dziś sporo goli!
0
@Kibic1998 Siostra musi napompować powietrzem premium.
3
No no, Betis w dziesiątkę zdobywa gola do przerwy.
1
@4drian0 Łysy to przewidział, bo na mądrej głowie włosy nie rosną.
0
@Janiama Przesadzasz!
0
Komentarz usunięty
0
Krew się leje w meczu Rayo.
0
Syndrom Gladbach.
1
@Pawel13sz
1
@Pawel13sz Messi miał z kim kopać, a nie z typami, który zwalniają akcję i podają do tyłu. :D
3
@Mario96w Prawie jak Pininfarina.
3
Komentarz usunięty
0
@Encore Chłopaki chyba nie popili. 74% posiadania piły.
1
@tommyVERceti I tak pamiętam, że znalazły się ćwoki, które po zmianach z wiatrem pisały, że skakanie w końcu stało się sprawiedliwe. :D
3
@Mario96w Ja zasnąłem w ubraniach. :D
3
Kurła, dopiero wstałem.
34
@PodkarpackiKibic Mój dziadek był na Titanicu. Jeszcze przed tragedią zaczął ostrzegać wszystkich, że statek zatonie, ale go nie słuchali i wyrzucili go z kina.
0
@Barca1992 To nie top, to sukienka.
1
@sexibarca 100% racji. Poleć coś. :)
3
Herbatka, czerwony barszczyk, a nie tam jakiś wstrętny alkohol.