0

@!34RC3!_0N4 No, chłopie, jak Ty jesteś dumny po porażce, to nie jest dobrze. :D Chciałeś napisać wierny. ;)

1

@ranger3120 nie sondzę

1

Arthur wszedł w 64 minucie i już oddycha rękawami.

1

Nie dziwię się, że Mourinho jest siwy.

1

Boli Was wielki Wojciech Szczęsny?

1

Siwy się zagotował? :D Bo nie oglądam.

0

@FCB24 Liga włoska od pewnego czasu stała się ligą hokejową. :D

1

@Medium Kebsy.


0

@Kondziubarca Fajdek się sfajdał w gacie.

0

@Arkadio90 Widziałem, bo było na kuponiku. :)

0

Empoli - Sassuolo: tam było wiadomo, że padnie dziś sporo goli!

0

@Kibic1998 Siostra musi napompować powietrzem premium.


3

No no, Betis w dziesiątkę zdobywa gola do przerwy.

1

@4drian0 Łysy to przewidział, bo na mądrej głowie włosy nie rosną.

0

@Janiama Przesadzasz!

0

Komentarz usunięty

0

Krew się leje w meczu Rayo.

0

Syndrom Gladbach.

1

1

@Pawel13sz Messi miał z kim kopać, a nie z typami, który zwalniają akcję i podają do tyłu. :D

3

@Mario96w Prawie jak Pininfarina.

3

Komentarz usunięty

0

@Encore Chłopaki chyba nie popili. 74% posiadania piły.

1

@tommyVERceti I tak pamiętam, że znalazły się ćwoki, które po zmianach z wiatrem pisały, że skakanie w końcu stało się sprawiedliwe. :D

3

@Mario96w Ja zasnąłem w ubraniach. :D

3

Kurła, dopiero wstałem.

34

@PodkarpackiKibic Mój dziadek był na Titanicu. Jeszcze przed tragedią zaczął ostrzegać wszystkich, że statek zatonie, ale go nie słuchali i wyrzucili go z kina.

0

@Barca1992 To nie top, to sukienka.

1

@sexibarca 100% racji. Poleć coś. :)

3

Herbatka, czerwony barszczyk, a nie tam jakiś wstrętny alkohol.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?