0

Poszedłem się złamać, bo wiało nudą i cyk 2 gole mnie ominęły. :(

1

@Cariones To by nic nie dało. :D

0

Porto okradzione z gola. Śmieszna ręka.

1

Mbappe zszedł, żeby sobie obejrzeć kawałek Realu z Interem.

0

Włączyłem na FlashScore powiadomienia z bramek. Nie nadążam pilotem zmieniać kanałów. Najlepsze mecze chyba Liverpool - Milan i Club Brugge - PSG.

1

@fart Odprawili z kwitkiem Dinamo Zagrzeb i Crvenę Zvezdę. Pieniądze nie grają. :)

5

„Lewandowski wiedział, że piłka trafi w słupek”. :D

0

Karne zasłużone, czy wałki? Oglądam United.

4

Djokovic jaki wkurw na meczu. Jakby mielone ubijał rakietą. :D

1

Ładnie dzisiaj poczyna sobie Bereszyński. Widać, że dobrze przepracował okres na zgrupowaniu reprezentacji. :D

0

@kamilomes123 Poka kupon.

0

Pogba dzisiaj co gra!
Chłop 3 razy mógł stracić piłkę, a utrzymał się przy niej i zaliczył asystę.

0

Bruno, niczym dawny Ronaldo z United.

1

@MesQueUnClub96 Dlatego w ostatnim meczu trafił im 3 gole? :)

0

@Deviler W meczach z Bayernem nie jest.

0

@ZielonySzparag Zgaszą się, kolego, ale sporo profesjonalistów o tym zapomina. :)

3

@amanter Chodzi mi o cechę przewidywania Ronaldo. Większość stałaby w miejscu, a bramkarz zdążyłby naprawić błąd. :)

9

Zwróćcie uwagę, jak na powtórce Ronaldo biegł w stronę bramkarza, zanim ten jeszcze dokonał interwencji. On to czuł. :)

3

Gol Ronaldooooo!
Ustawić też się trzeba umieć. :)

1

@Drozdu7 Jeśli chodzi o I połowę meczu United, to wypiłem 2.5 piwa.

3

Do boju CR7, legendo!

0

@Slazzy Przynajmniej z pińcet, tak żeby nie stracić w oczach somsiada?

0

Mieli trafić do 72 minuty. :(

1

Pijemy! Jutro L4!

0

Bednarek drugi Lenglet, boi się bronić. Fabian by wyjął!

0

Puchacz jako jeden z niewielu obok Lewandowskiego trzyma wysoki poziom w tym meczu.

0

Nasza prawa strona to porażka. Anglicy podchodzą pod pole karne bez żadnego problemu.

0

Anglia nie może, to zaraz Sterling symulką w polu karnym pomoże.

0

@ROBSSSON Oczywiwiście, że tak. Inaczej nie miałyby sensu. :)

0

Co oni, całą przerwę na boisku się ciągali? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?