cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kochani, wygramy to!
8
Alba to prawdziwy pajac. Najpierw wchodzi z bara, a później kładzie się jak pipa.
4
Wczoraj poszedłem po jedno ciastko - zjadłem całe opakowanie. Dziś poszedłem do kraty po 1 piwo. Ech…
0
Jeszcze wygramy. Czuję to w starych kościach. Dembele strzeli.
1
@czesctuam Jakub Błaszczykowski.
0
Chyba przełączam. Nie mogę się denerwować w chorobie.
0
Gooooool! Gol! Gol! Gol!
0
Tu chyba nie padnie 3:4 z wczoraj.
0
@ef Bo to woda z cukrem.
0
Co ten sztanga bawi się w Casemiro.
1
@puyol_presidend5
0
@MESSIah16 Film z przekazem w 25 sekundzie.
1
@william_wallace Zachowałem sobie kiedyś na dysku. Mogę Ci w dzień wrzucić do pobrania na chmurze. :)
2
@jokerfcb1899 Dzień Świstaka...
1
@Rothan1 Jak to zimą bywa, teraz oglądam Przystanek Alaska. :)
1
@Foro Ja dałem BTTS w obu połowach, ale czarno to widzę. :)
1
@Rothan1 Bardzo przyjemny, ale bardziej podobał mi się mimo wszystko "Terror".
0
@Criss18Barca Dzięki, jest to jeden z moich lepszych zakupów ostatnich lat. :)
12
Mój pies chyba polubił snookera.
https://zapodaj.net/images/c15c31d6a9451.jpg
0
Cudowny break 128 Robertsona.
18
@BarcaInfo Więcej pokory synu, w czwartym akapicie. ;)
0
Dobrze dla piłkarzy Legii, że nie będą dziś wracać autokarem.
1
Ronnie, cóż za seria snookerów!
2
Cancelo jaka brama!
1
@sergio5 Ładne zdjęcie. :)
1
@SnookerNews Będzie oglądane.
Nie wiedziałem, że Ronnie grał z Sidney Polakiem. :)
https://pbs.twimg.com/media/FG8C6xZXoAI-CPb?format=jpg&name=4096x4096
0
@horang Teraz pójdą na wymianę ciosów jak Mamed wczoraj. :)
1
@Cariones Siadło!
1
@horang Idą po remis, co najmniej.
0
@ElKamil Zobaczymy, być może pomogłaby rywalizacja w drużynie, w "najgorszym" wypadku pozostanie zmiana miejsca. Pozdrawiam. :)