0

Kochani, wygramy to!

8

Alba to prawdziwy pajac. Najpierw wchodzi z bara, a później kładzie się jak pipa.

4

Wczoraj poszedłem po jedno ciastko - zjadłem całe opakowanie. Dziś poszedłem do kraty po 1 piwo. Ech…

0

Jeszcze wygramy. Czuję to w starych kościach. Dembele strzeli.

1

@czesctuam Jakub Błaszczykowski.

0

Chyba przełączam. Nie mogę się denerwować w chorobie.

0

Gooooool! Gol! Gol! Gol!

0

Tu chyba nie padnie 3:4 z wczoraj.

0

@ef Bo to woda z cukrem.

0

Co ten sztanga bawi się w Casemiro.

1

0

@MESSIah16 Film z przekazem w 25 sekundzie.


1

@william_wallace Zachowałem sobie kiedyś na dysku. Mogę Ci w dzień wrzucić do pobrania na chmurze. :)

2

@jokerfcb1899 Dzień Świstaka...

1

@Rothan1 Jak to zimą bywa, teraz oglądam Przystanek Alaska. :)

1

@Foro Ja dałem BTTS w obu połowach, ale czarno to widzę. :)

1

@Rothan1 Bardzo przyjemny, ale bardziej podobał mi się mimo wszystko "Terror".

0

@Criss18Barca Dzięki, jest to jeden z moich lepszych zakupów ostatnich lat. :)

12

Mój pies chyba polubił snookera.
https://zapodaj.net/images/c15c31d6a9451.jpg

0

Cudowny break 128 Robertsona.

18

@BarcaInfo Więcej pokory synu, w czwartym akapicie. ;)

0

Dobrze dla piłkarzy Legii, że nie będą dziś wracać autokarem.

1

Ronnie, cóż za seria snookerów!

2

Cancelo jaka brama!

1

@sergio5 Ładne zdjęcie. :)

1

@SnookerNews Będzie oglądane.
Nie wiedziałem, że Ronnie grał z Sidney Polakiem. :)
https://pbs.twimg.com/media/FG8C6xZXoAI-CPb?format=jpg&name=4096x4096

0

@horang Teraz pójdą na wymianę ciosów jak Mamed wczoraj. :)

1

@Cariones Siadło!

1

@horang Idą po remis, co najmniej.

0

@ElKamil Zobaczymy, być może pomogłaby rywalizacja w drużynie, w "najgorszym" wypadku pozostanie zmiana miejsca. Pozdrawiam. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?