0

Brawo, Juventus.

1

@Azi To niech nauczy się walić na pustą bramkę z 3 metrów drugi mecz pod rząd. Zarabia miliony. To ja mogę nie trafić.

0

Dest sabotażysta.

33

Chyba zabłądziłem na otomoto.
https://zapodaj.net/images/0a6cf6b3baf52.jpg

0

Ma ktoś z Was streama do meczu Piast - Legia?

0

Ronaldo co przekopał Jonesa. :D

1

Vinicius zęby jak u kunia.

1

Na Canal+ Premium zaczął się ciekawy dokument o historii piłkarzy z Premier League sięgających 1992 roku.

0

Jutro w Teleexpressie cała walka Pudziana.

0

@kuz Wystarczy dostęp do polsat sport premium i dzwoneczek w aplikacji flashscore na telefonie. Polecam. :D

1

@lukasbarca86 Dokładnie, masz rację.

1

Dlaczego murzyn bez kartki za naruszenie nietykalności Andersona?

1

@Mixtape Na mojej wsi jednemu sąsiadowi nie chciało nazwać się jego suki, stąd mówił na nią po prostu „suka”. :D

76

Teraz na murawę wyjdzie Błaszczykowski powtórzyć rzut karny.

3

@FCBeSeM Poje… Cię?

1

Moder sabotażysta, same straty.

1

Przestańcie przeżywać, to nie wy zarabiacie miliony. Piłka nożna przestała mieć już cokolwiek wspólnego ze sportem. Już dawno przestałem przejmować się tymi wałkami w piłce nożnej, walić to.

0

@Don-Corleone Warto dodać, że Ronaldinho trenował z własnym psem Bombon, żeby ten nie odebrał mu piłki. :)

3

@Encore Eat, sleep, masrurbation, repeat.

0

Ładnie poszedł ten wykastrowany.

0

Żółta dla sędziego za faul taktyczny na Legioniście.

1

Polish pałaaa! Legia!

0

Bernardeschi drugi Sterling, symulant walony.

0

Rabiot xD Nie dziwię sie, że Ronaldo się wkurzał na takie piłki.

1

Wygrał lepszy. Brawo, Sheriff!

0

Miałem bramę Ronaldo w meczu. :D

1

Polacy zwyciężyli Rosję 1:0 i zdobyli brązowy medal w mistrzostwach Europy w amp futbolu. :)

0

@mekston Tylko 1, miałem 3, ale wolał nurkować. :D

3

@4drian0 Szkoda, że nie wszedł hattrick z Young Boys, tylko nurkował. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?