0

Tu chyba nie padnie 3:4 z wczoraj.

0

@ef Bo to woda z cukrem.

0

Co ten sztanga bawi się w Casemiro.

1

0

@MESSIah16 Film z przekazem w 25 sekundzie.


1

@william_wallace Zachowałem sobie kiedyś na dysku. Mogę Ci w dzień wrzucić do pobrania na chmurze. :)

2

@jokerfcb1899 Dzień Świstaka...

1

@Rothan1 Jak to zimą bywa, teraz oglądam Przystanek Alaska. :)

1

@Foro Ja dałem BTTS w obu połowach, ale czarno to widzę. :)

1

@Rothan1 Bardzo przyjemny, ale bardziej podobał mi się mimo wszystko "Terror".

0

@Criss18Barca Dzięki, jest to jeden z moich lepszych zakupów ostatnich lat. :)

12

Mój pies chyba polubił snookera.
https://zapodaj.net/images/c15c31d6a9451.jpg

0

Cudowny break 128 Robertsona.

18

@BarcaInfo Więcej pokory synu, w czwartym akapicie. ;)

0

Dobrze dla piłkarzy Legii, że nie będą dziś wracać autokarem.

1

Ronnie, cóż za seria snookerów!

2

Cancelo jaka brama!

1

@sergio5 Ładne zdjęcie. :)

1

@SnookerNews Będzie oglądane.
Nie wiedziałem, że Ronnie grał z Sidney Polakiem. :)
https://pbs.twimg.com/media/FG8C6xZXoAI-CPb?format=jpg&name=4096x4096

0

@horang Teraz pójdą na wymianę ciosów jak Mamed wczoraj. :)

1

@Cariones Siadło!

1

@horang Idą po remis, co najmniej.

0

@ElKamil Zobaczymy, być może pomogłaby rywalizacja w drużynie, w "najgorszym" wypadku pozostanie zmiana miejsca. Pozdrawiam. :)

0

@norbi77 Załóżmy, że będzie nowy bramkarz. Co dalej, jak obrona kuleje, a w ataku bramki nie możemy zdobyć? Naszym problemem nie jest tylko jedna formacja.

0

@busquets5 Poczekamy, zobaczymy. Uważam, że Marc to fachowiec najwyższej klasy i jeszcze będziemy zachwyceni jak dawniej jego interwencjami. Ale to tylko moja opinia. :)

0

@Kondziubarca Messi też jest bez formy od pewnego czasu. To znaczy, że już nigdy nie będzie grał na swoim poziomie? :)

0

@busquets5 Noo, masz słabszy okres - to cię wymienimy na innego. I właśnie w taki sposób zanikamy jako drużyna, a stajemy się ekipą najemników...

1

@FCB24 Niektórzy już chyba zapomnieli, jakiej klasy jest to bramkarz i co wyprawiał. W dodatku najlepsze lata jeszcze przed nim. Wystarczy, że odzyska formę, a gra bramkarza często idzie w parze z grą drużyny...

1

@ElKamil No tak, cała drużyna z obroną na czele daje dupy, to sprzedajmy bramkarza.

1

@Ojciec5tkidzieci To teraz czekamy na 4 bramy Fiory. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?