0

@sevs 2:3 w trakcie spotkania postawione. :D

0

Dobranoc.


0

To najlepsze, co mnie spotkało w tym tygodniu. "Miut" na moje oczy.

0

@vanilla_hajs ahahaha 4:1

0

@barcelonaLM Zaraz Cię zjadą dzieciaki, że Messi nie był lepszy w dwumeczu 8:2 xDDD

0

Najlepszy piłkarz może strzeli ze 3 w II połowie.

0

Dać złotą piłkę Lewemu.

0

Komentarz usunięty

1

Może "najlepszy" piłkarz wyciągnie Bayern. Buhaha

0

Powtórka z Gladbach. Wierzycie w takie "przypadki"? :D
Bayern się zesra, a nie łamak.

0

@Cvzx Ja dałem ich gola w obu połowach. :D Kurs 1.5

0

Był Bayern na podbicie kursu?

0

Bajaa Mynsiaa w plecy.

Ahahaha 3:1

1

@Ojciec5tkidzieci Sorki, nieprzytomny jestem. ;) W każdym razie polecam, jeśli lubisz „dochodzić”. :D

0

@Ojciec5tkidzieci Nie mogę się zgodzić. Oglądałem ten serial i nie narzekałem na nudę. Klimatem podobny do „The Night Of”.

0

@OsamaDembele Na 1 kuponie dałem over 5.5 kartki, a na drugim przedział goli 1-3. :/

0

Atalanta, Ty Marny Popisie...

1

@IronSanHybrid Aż wyciszyłem.

0

@marcin62 Tak to jest, jak książę pochodzi z Kościoła pod wezwaniem Bedoesa.

0

@eckov Dokładnie tak.


0

@arasz1819 Nie znam tego uczucia, bo pracowałem od 8-22, ale rodzicielka się stresowała. :D

0

O której godzinie najpóźniej przyjęliście księcia po kolędzie? Miał do mnie dzisiaj przyjść i jeszcze go nie ma.

2

@PodkarpackiKibic To był jedyny rok, gdy wykorzystałem wszystkie L4 w pracy. :D

16

21

Dzięki Wam, czuję się, jakbym był w Melbourne.< 3

1

@Walker Albo jak na Camp Nou. Wygrana 2:0 do przerwy, 2:2 na koniec meczu. :D

2

@ShowyAnteater Tera to modne. Trzeba poczekać na wyjaśnienie drugiej strony. Być może chłop nic nie zrobił i po raz kolejny jakaś laska wnosi fałszywe oskarżenia. Być może tak było naprawdę...

4

@Pawel13sz Suarez z Liverpoolu to był dzik, jakich mało.

2

@Nazio87 A ja Joachima Löwa, z tym że tamten drugi drapie się po czym innym.

0

@Krystian1588 Gwint się urobił. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?