cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sevs 2:3 w trakcie spotkania postawione. :D
0
Dobranoc.
0
To najlepsze, co mnie spotkało w tym tygodniu. "Miut" na moje oczy.
0
@vanilla_hajs ahahaha 4:1
0
@barcelonaLM Zaraz Cię zjadą dzieciaki, że Messi nie był lepszy w dwumeczu 8:2 xDDD
0
Najlepszy piłkarz może strzeli ze 3 w II połowie.
0
Dać złotą piłkę Lewemu.
0
Komentarz usunięty
1
Może "najlepszy" piłkarz wyciągnie Bayern. Buhaha
0
Powtórka z Gladbach. Wierzycie w takie "przypadki"? :D
Bayern się zesra, a nie łamak.
0
@Cvzx Ja dałem ich gola w obu połowach. :D Kurs 1.5
0
Był Bayern na podbicie kursu?
0
Bajaa Mynsiaa w plecy.
Ahahaha 3:1
1
@Ojciec5tkidzieci Sorki, nieprzytomny jestem. ;) W każdym razie polecam, jeśli lubisz „dochodzić”. :D
0
@Ojciec5tkidzieci Nie mogę się zgodzić. Oglądałem ten serial i nie narzekałem na nudę. Klimatem podobny do „The Night Of”.
0
@OsamaDembele Na 1 kuponie dałem over 5.5 kartki, a na drugim przedział goli 1-3. :/
0
Atalanta, Ty Marny Popisie...
1
@IronSanHybrid Aż wyciszyłem.
0
@marcin62 Tak to jest, jak książę pochodzi z Kościoła pod wezwaniem Bedoesa.
0
@eckov Dokładnie tak.
0
@arasz1819 Nie znam tego uczucia, bo pracowałem od 8-22, ale rodzicielka się stresowała. :D
0
O której godzinie najpóźniej przyjęliście księcia po kolędzie? Miał do mnie dzisiaj przyjść i jeszcze go nie ma.
2
@PodkarpackiKibic To był jedyny rok, gdy wykorzystałem wszystkie L4 w pracy. :D
16
Zawału dostanę.
https://zapodaj.net/images/a863b01916b5c.jpg
21
Dzięki Wam, czuję się, jakbym był w Melbourne.< 3
1
@Walker Albo jak na Camp Nou. Wygrana 2:0 do przerwy, 2:2 na koniec meczu. :D
2
@ShowyAnteater Tera to modne. Trzeba poczekać na wyjaśnienie drugiej strony. Być może chłop nic nie zrobił i po raz kolejny jakaś laska wnosi fałszywe oskarżenia. Być może tak było naprawdę...
4
@Pawel13sz Suarez z Liverpoolu to był dzik, jakich mało.
2
@Nazio87 A ja Joachima Löwa, z tym że tamten drugi drapie się po czym innym.
0
@Krystian1588 Gwint się urobił. :D