0

Dawać na 3:1 i kończyć już ten mecz.

0

Chyba możemy to sobie powiedzieć wprost, Real jest w c.....j d...e

1

@Tuc Dzięki za oszczędzenie czasu, nie oglądam dalej. :)

2

@Transu96 Coraz bardziej się pogrążasz typie.

0

Ciekawy filmik o pracy maszynisty.


0

Thiago zdziwiony, że nie weszło.


4

Emery wygląda trochę jak farbowany Draco Malfoy.

9

To są mecze, a nie spotkania tysiąca i jednego podania. Wczoraj i dziś świetny, ofensywny futbol.

0

Chcieli trafić, jak City wczoraj przy 1. golu.

1

City ich tak nie wyrucha, jak Barca wyruchała.

7

Właśnie dlatego Guardiola pozdrawiał Mahreza zza murawy kilka chwil wcześniej...

1

@MesQueUnClub96 Moim zdaniem również. :) Podanie, strzał, inteligencja. Piłkarz kompletny. :)

0

De Bruyne to Fodena "lepszej nie dam".

0

@barcelonaLM To fakt, i w FIFIE ładnie pomyka.

1

Mahrez sabotażysta, to samo odwalił w końcówce meczu z Liverpoolem, gdzie mogli wygrać.

14

Kopnął se gościa od tyłu i stwierdził, że było czysto.

0

Mecz pełen akcji jak „Śmierć w Wenecji”.

1

@tomek8756 Otóż to. :)

3

@tomek8756 Samo korzystanie z tego typu portali jest już głupie.

2

Odpuszczam II połowę, bo po tych wałach pewnie Real finalnie wyrówna.
Już lepiej obejrzeć film. Wybór padł na https://www.filmweb.pl/film/Lot+nad+kuku%C5%82czym+gniazdem-1975-1019 :)

1

Wyłączam to w cholerę, dość oglądania wałów. Szkoda czasu.

1

Czemu gościu z Realu z tarantulą na głowie bez drugiej żółtej kartki, w konsekwencji czerwoną? Sędzia obsrał galoty?

0

@ParlesCuyol5 Goni Moratę.

3

Znowu „spieprzą im święta”.

1

2 do jaja! Mamy to!

5

Wrzucam bramę Ivana! ;)
https://streamable.com/oxfynb

1

Ale Rakitić przypierdzielil! Zaraz nagram. :D

4

Zasłużyliśmy, ale na puchar Guczi Sruczi.

8

Jak się czujecie jako dziady? Ja się przyzwyczaiłem. :D

0

@Barca1922 Podkręcił analogiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?