cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawać na 3:1 i kończyć już ten mecz.
0
Chyba możemy to sobie powiedzieć wprost, Real jest w c.....j d...e
1
@Tuc Dzięki za oszczędzenie czasu, nie oglądam dalej. :)
2
@Transu96 Coraz bardziej się pogrążasz typie.
0
Ciekawy filmik o pracy maszynisty.
0
Thiago zdziwiony, że nie weszło.
4
Emery wygląda trochę jak farbowany Draco Malfoy.
9
To są mecze, a nie spotkania tysiąca i jednego podania. Wczoraj i dziś świetny, ofensywny futbol.
0
Chcieli trafić, jak City wczoraj przy 1. golu.
1
City ich tak nie wyrucha, jak Barca wyruchała.
7
Właśnie dlatego Guardiola pozdrawiał Mahreza zza murawy kilka chwil wcześniej...
1
@MesQueUnClub96 Moim zdaniem również. :) Podanie, strzał, inteligencja. Piłkarz kompletny. :)
0
De Bruyne to Fodena "lepszej nie dam".
0
@barcelonaLM To fakt, i w FIFIE ładnie pomyka.
1
Mahrez sabotażysta, to samo odwalił w końcówce meczu z Liverpoolem, gdzie mogli wygrać.
14
Kopnął se gościa od tyłu i stwierdził, że było czysto.
0
Mecz pełen akcji jak „Śmierć w Wenecji”.
1
@tomek8756 Otóż to. :)
3
@tomek8756 Samo korzystanie z tego typu portali jest już głupie.
2
Odpuszczam II połowę, bo po tych wałach pewnie Real finalnie wyrówna.
Już lepiej obejrzeć film. Wybór padł na https://www.filmweb.pl/film/Lot+nad+kuku%C5%82czym+gniazdem-1975-1019 :)
1
Wyłączam to w cholerę, dość oglądania wałów. Szkoda czasu.
1
Czemu gościu z Realu z tarantulą na głowie bez drugiej żółtej kartki, w konsekwencji czerwoną? Sędzia obsrał galoty?
0
@ParlesCuyol5 Goni Moratę.
3
Znowu „spieprzą im święta”.
1
2 do jaja! Mamy to!
5
Wrzucam bramę Ivana! ;)
https://streamable.com/oxfynb
1
Ale Rakitić przypierdzielil! Zaraz nagram. :D
4
Zasłużyliśmy, ale na puchar Guczi Sruczi.
8
Jak się czujecie jako dziady? Ja się przyzwyczaiłem. :D
0
@Barca1922 Podkręcił analogiem.