cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Transu96 Nie walczył z kelnerami ziomuś. :)
0
Brawo, Szuli. Dobra walka.
0
Sędzia nie powinien był przerywać. Chudzielec się rzucał, więc wiedział, na co się pisze. :D
0
@MICHU_LOKU123 Wrzosek za dużo czasu spędził McGregorem, bo strasznie pajacuje. A zapomniał już, jak przegrał z Kasjo. :D
0
Dlaczego ten mały bije dużego?
0
@Sysia11 Z Szeligą też by przegrał. :)
1
Co to za marna podróbka Tong Po.
0
@Patryczek1426 Bo klient chyba sprzedaje różne rzeczy i wkleja sobie 1 szablon, ale brawo z czujność. :)
30
Przeglądam konsole na OLX, a tam jeden sprzedawca ma ciekawy opis. :)
https://zapodaj.net/images/c5e185b5b6788.png
15
@marcin62 To oznacza, że do tej pory się opierdzielałeś, skoro jesteś w stanie robić 3 razy więcej. :D
2
@DamianBarcaCule Chociażby po to, żeby popływać w basenie prezydenckim, co właśnie ma miejsce na Live. :D
1
Małpa trollująca tygrysy.
1
Dobrej nocy.
1
@FCB_dimiC Co się wydarzyło z Fatim? Fatum.
2
Czy jest tu jakiś ujek z Baboszewa? :D
0
@AdamaTraore Pics or it didn't happen!
0
@AdamaTraore Chyba Jurasa nie widziałeś. :D
1
Wykastrowani chyba tylko gwiżdżą.
6
Co jak co, ale Alistaira Overeema to się tutaj nie spodziewałem, jednego z najlepszych zawodników K-1. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Artur po walce:
"No jest wszystko w porządku, jest dobrze, dobrze robią, dobrze wszystko jest w porządku. Jest git, pozdrawiam całą Legnicę, dobrych chłopaków i niech się to trzyma. Dobry przekaz leci".
3
Tong Po z Polski wygrał.
2
Kamiszka pouczająca Szpilkę. :D
1
Ajtuj Szminka, you going down!
9
@DLFCB Na chwilę do domu napić się wody z kranu i z powrotem na boisko, dopóki było widać piłkę. Każdy wiedział, gdzie się spotkać, bez telefonu. :)
0
@gumaz Spóźniłeś się.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-11824009#comment-11824009
0
Burneika to drugi Najman. Jak go kiedyś Chippendales Ozdoba w ringu zatańczył, to teraz sam się znokautował.
Obaj wyznają zasadę "jak hajs zarobić, a w ryj nie zarobić". :)
0
@Transu96 Pisałem, że naćpana. Tak nie zachowuje się trzeźwy człowiek.
0
Poka sowę wygrała.
1
@Goh Kiedy dobrze nie trafisz igłą z botoksem.