28

@KacperVEB Doszło do fuzji z Mercedesem.

8

0

@EsteBlanco Graty, Zipie.

1

2 gola Hochlanda po kursie 3.50 jak w masełko.

0

@VegetaPolska A mi przypomina człowieka-tarantulę, przez to, co ma na łbie.

1

@AV0CAD0 Szkoda, bo był wymiataczem w PL, a zaliczył taki spadek. :)

0

@AmigoBlancos Trzeba było zostać w Chelsea, gdzie grał pierwsze skrzypce. :) Szkoda jego wyboru.

0

@barcelonaLM Nie gadaj, że stawiałeś na Niemców bo słabiutkim początku sezonu. :)

0

Widać, jak bardzo Messi chce zdobyć gola, ale na razie nie idzie. Pewnie zaraz coś wyczaruje.

2

@Oskar00 Raczej nie. To nie krecz w tenisie. :)

5

A na kuponie gol Benzemy, wcale mnie to nie dziwi.

0

PSG ładnie presuje po stracie piłki.

0

Piłka sfaulowała Neymara.

0

Messi z Ramosem po jednej stronie w LM. Nigdy bym tego nie przewidział.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@thorin I nieśmiertelne „Now We Are Free” w soundtracku.

0

@Technik Już wiemy, skąd powstał tajfun nad Azją.

0

Ten Fabio Vieira jest fatalniejszy od Kucharczyka.

1

@michal26 Myślałem, że znów jakaś wojna.

0

@Comfortable_ Za niski kurs.

0

Magłaja nie chciał faulować Żezusa, po prostu ma tak opóźnione ruchy.

0

Najpierw Liverpool, teraz Arsenal. W derbach Menchesteru pewnie też wygrają. :D

0

@Encore Z fałsza w stylu Cancelo.

0

Oni tam chyba mają na wyjebce Ronaldo przy akcjach ofensywnych, pomijają chłopa.

1

@Culer_1906 Aż sobie chyba przedłużę konto w Spotify.

0

@Gaucho Od razu, to może nie, ale podeślę CI link, jak wrzucą.

0

Wiedziałem, że w końcu się potknie o niezawiązane buty.

2

Też tak lobowałem cały mecz, jak odkryłem to w fifie.

2

Dawać już te mecze z Realem i pokaz siły Robercika nad algierskim najemnikiem.

0

Niesamowity polish pałaa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?