0

@mekston Cieszę się w sumie, bo kurs 4 siadł za czerwo bardzo szybko. :)

1

Sporting w porzednim meczu z Marsylią zdobył czerwoną kartkę w 23. minucie spotkanie. W rewanżu, w 19. Niesamowita drużna.

0

Inter gra, jakby przegrywał 2:0. Nie ma szans.

0

Arsenal przy 2:2 z Liverpoolem szuka 3 gola. My byśmy się bronili. :D

0

@koksik2700 Wiadomo. Gust jak dupa, każdy ma swoją. ;D

0

@escarabajo Gostkowi minął czas na usunięcia posta i pewnie się wylogował. :D

2

Ładnie teraz Arsenal rozpykał.

1

@koksik2700 Siostra Sida z Epoki Lodwocowej?

1

@Dembouz1899 Da się. Nie lubię gówniary z paletką.

0

@adi7adi8 Masz na myśli ten z Interem? :D

0

@rafi509 Postawiłem na nią, dlatego jestem zawiedziony. :D

0

@Messibestplayerintheworld Żałosna to była nasza gra. Dziękuję, pozdrawiam.

0

@Karolina109 Świetny mecz, bo 1 rakieta przegrała z 23?

3

Żyję w kraju, w którym wszyscy chcą mnie zrobić w uja...


0

@Medium Przecież weszło. Nie wiem, o co Ci chodzi. :D

Edit. Uuu, jednak cofka. :/

0

@cchesterr43 Wypisują mi jakieś dziwne regulaminy.

d) przeprowadzenia dodatkowej weryfikacji również dla BetKont już istniejących (poprawnie zweryfikowanych), jeżeli zajdzie podejrzenie o użytkowaniu BetKonta przez inną osobę niż osoba, której dane zostały podane podczas rejestracji. Procedura ta dotyczy przede wszystkim sprawdzeniu tożsamości oraz poprawności wymaganego wieku Uczestnika zakładów. Procedura dodatkowej weryfikacji zakłada np. weryfikację telefoniczną, weryfikację video, przysłanie na wezwanie Spółki dodatkowych skanów, fotografii lub elektronicznych kopii dokumentów (np. prawo jazdy, paszport, akt stanu cywilnego),

1

@Jakchcesz Wolałbym to, przynajmniej nie byłoby widać mojego ryja. :D

1

@Paradoks Tak. Nie zamierzam tego robić, bo wystarczy, że mam niewyjściowy ryj i samo przesyłanie skanu dowodu jest dla mnie poniżające. :D Nic o tym nie ma w regulaminie.

0

Mieliście sytuację, że bukmacher prosił Was o przesłanie swojego zdjęcia twarzy, jak trzymacie dowód osobisty? Do tej pory wystarczyło przesyłanie skanu dowodu i jakiegoś wyciągu z konta. Dziwne praktyki w tym Betfanie.

0

Tymczasem Napoli zabawa 6:1 z Ajaxem, a my walimy łbem w mur.

0

Dembele musi zejść, chłop nie czuje gry.

0

@lucas/catalan Ja tam wolę pić, niż polewać. :)

2

@Tuc Chyba zwrot, bo musiałby grać od początku. Chyba!

0

Lewy Lewym, ale podania Busquetsa nie powstydziłby się sam Xavi.

0

Uj z tym 3:3. Czysta dwójka nie weszła.

1

@Cochise I słusznie, wyjątkowo świetnie czytał intencje rywali.

0

Lewy chyba umawiał się na golfa.

0

Panie Turku, kończ Pan mecz!

1

No Lewy, 4 gwiazdki słabszej nogi w FIFIE to chyba za dużo. ;)

1

Gdzieś już widziałem taką asystę. ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?