1

Katarczycy dziwnie spokojni o wynik spotkania. :D

1

Czuję, że dziwne będą mecze sędziowane przez gości z Ameryki Południowej. Wrócą wspomnienia z 2002.

0

@Hosh Dla sędziów, którzy się nie posłuchają.

24

Morgan Freeman rozmawia z człowiekiem, który stracił nogi podczas budowy stadionu. Piękna scena.

0

@Lisek To nie oglądaj. Ja tak zrobiłem i nie muszę się wkurzać

2

@kubix05 Jakoś przedwczoraj w tv oglądałem Psy 3, No i nie powinno się odgrzewać kotletów.

2

@MesQueUnClub_87 Watykan doprowadzi do upadku chrześcijaństwa. :)

1

@Mns21 Jeśli pojawia się panowie z ciemnej bryki, to znaczy że spóźniłeś się z zapłatą.

0

Ciekawe, ile Orsato wziął w łapę. :D

1

Coś na miły początek dnia po ciężkiej nocy. :D

https://zapodaj.net/images/3de52fc4d3b51.jpg

0

Co tam się dzieje????? kur!!!!

1

Panie Turek, kończ Pan ten mecz.

0

Tfu farty z Madrytu

1

@Xwowrak Odwróceni

2

Trzeba anulować mecz, bo przegramy.

0

Komentatorzy z Czesiem tak pieprzą, że mamy czym postraszyć i tego nie pokażemy, jak Putin atomówkami.

2

Oni by i w 5 nie pokryli Sancheza.

3

Chile robi nam meksyk w polu karnym.

4

Diego Simeone nie można zwolnić. Jego trzeba wypie...ć dyscyplinarnie!


0

Spieprzyli im poniedziałek!

1

@Dertinho Pamietam, gdy zacząłem oglądać pierwsze mecze ligi angielski na platformie Wizji. Alan Shearer to był wtedy kot napadzior. :)

0

Chyba trzeba zacząć grać single za większe stawki, zamiast kombinować. Z Mainz nawet nie byłem blisko.

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMzA5MzQxMjcwMTqlUUnSDLECwPOi6Ko%3D&source=SB

A tu, rzut za 3 w NBA popsuł kupon na 2 koła. :)

https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEyMzA3MzMyNDIwMDq9zVyx3pIhcfLEbts%3D&source=SB

1

Dobranoc.


1

Roberto Carlos to jednak miał to kopyto.


0

W tej grupie D na koniec to jednak był ścisk jak podczas Halloween w Korei Południowej. Wszyscy mogli awansować.

10

Jakieś pocieszenie w tym słabym życiu to jest.

https://m.demotywatory.pl/uploads/201904/1554974697_ckgjnf.jpg

0

Kompletuję sprzęt do ćwiczeń. Posiada ktoś taki?


1

Dobra pora dla złodziei. Mają alibi.

0

Skutaaa!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?