0

@cules100pro Ja bym poprosił o powtórkę Crushera z Dubielem.

1

Ci, którzy nie oglądali Mody na sukces, mają teraz próbkę.

0

@Medium Tempo strasznie siadło, a tak co rundę byłoby aktywnie.

0

Bez sensu. Lepiej byłoby 5x2 minuty, jak wcześniej.

0

Powinni im tam skunksa podrzucić do klatki, to by szybciej to skończyli.

1

Nie da się lubić tego zarośniętego pozera. Oby przegrał.

0

Śmiejecie się, że stary Muran mówił do butelki. Kiedyś lepiej odwalił.


1

Tańcula jutro zmienia nazwisko na Murański.

2

@agaFCB Nie obrażaj Pana Czereśniaka. :)


2

Nie wiem, jaki macie problem z tymi koszulkami.

https://zapodaj.net/images/d1c78aa81cc49.jpg

0

@agaFCB Kiedy nie zdążysz zmienić w FIFIE. :(

0

@Derean Gorzej, Polak rodak. Widzieli spalonego, gdzie było przynajmniej metr zapasu.

2

Niewidomi sędziowie w meczu PSV - Rangers.

1

Do boju, Luuk de Jong!

0

Coś czuję, że to będzie nasz rok!

3

Świetny kreator z tego Frenkiego. Dostaje piłkę i od razu do tyłu. Mega napędzacz akcji.

3

Brawo, Frenkie. Spieprzaj już do tej Anglii.

1

Jakby Eurowizja to za mało. xD

3

7 rund czekaliśmy na rozpoczęcie walki!

0

@BartqRKO Bo on nie ma tego skylla.

0

Dobra runda teraz była!

2

Let's Get Ready To Rumble!

0

Celta grała w kwietniu z Realem i oba gole zdobył Benzema z rzutów karnych. To nie jest śmieszne. :D

0

@arsenallondyn0 Ten Paczuski. :)

1

@Lionel_Messi10 Tak że, pozdro! :D

1

@Lionel_Messi10 Jeśli tak było, zwracam honor. Posiłkowałem się flashscorem. ;)

0

@arsenallondyn0 Oglądam, bo teraz będzie typek, z którym chodziłem do szkoły średniej. On sobie startuje w KSW, a ja piję browary przed kompem. :D

1

@BarcaFanSince2006 Ja nie miałem z kim pójść, to wziąłem kumpla do butelki. :D

0

@Emhyr 7 + 8 to faktycznie 16. :D

0

@koziar Po prostu podzielam słowa Mike Tysona, najmłodszego mistrza wagi ciężkiej (w wieku 20 lat), że dzisiejsi zawodnicy są bardziej biznesmenami. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?