cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cules100pro Ja bym poprosił o powtórkę Crushera z Dubielem.
1
Ci, którzy nie oglądali Mody na sukces, mają teraz próbkę.
0
@Medium Tempo strasznie siadło, a tak co rundę byłoby aktywnie.
0
Bez sensu. Lepiej byłoby 5x2 minuty, jak wcześniej.
0
Powinni im tam skunksa podrzucić do klatki, to by szybciej to skończyli.
1
Nie da się lubić tego zarośniętego pozera. Oby przegrał.
0
Śmiejecie się, że stary Muran mówił do butelki. Kiedyś lepiej odwalił.
1
Tańcula jutro zmienia nazwisko na Murański.
2
@agaFCB Nie obrażaj Pana Czereśniaka. :)
2
Nie wiem, jaki macie problem z tymi koszulkami.
https://zapodaj.net/images/d1c78aa81cc49.jpg
0
@agaFCB Kiedy nie zdążysz zmienić w FIFIE. :(
0
@Derean Gorzej, Polak rodak. Widzieli spalonego, gdzie było przynajmniej metr zapasu.
2
Niewidomi sędziowie w meczu PSV - Rangers.
1
Do boju, Luuk de Jong!
0
Coś czuję, że to będzie nasz rok!
3
Świetny kreator z tego Frenkiego. Dostaje piłkę i od razu do tyłu. Mega napędzacz akcji.
3
Brawo, Frenkie. Spieprzaj już do tej Anglii.
1
Jakby Eurowizja to za mało. xD
3
7 rund czekaliśmy na rozpoczęcie walki!
0
@BartqRKO Bo on nie ma tego skylla.
0
Dobra runda teraz była!
2
Let's Get Ready To Rumble!
0
Celta grała w kwietniu z Realem i oba gole zdobył Benzema z rzutów karnych. To nie jest śmieszne. :D
0
@arsenallondyn0 Ten Paczuski. :)
1
@Lionel_Messi10 Tak że, pozdro! :D
1
@Lionel_Messi10 Jeśli tak było, zwracam honor. Posiłkowałem się flashscorem. ;)
0
@arsenallondyn0 Oglądam, bo teraz będzie typek, z którym chodziłem do szkoły średniej. On sobie startuje w KSW, a ja piję browary przed kompem. :D
1
@BarcaFanSince2006 Ja nie miałem z kim pójść, to wziąłem kumpla do butelki. :D
0
@Emhyr 7 + 8 to faktycznie 16. :D
0
@koziar Po prostu podzielam słowa Mike Tysona, najmłodszego mistrza wagi ciężkiej (w wieku 20 lat), że dzisiejsi zawodnicy są bardziej biznesmenami. :)