0

@Lionel_Messi10 Kolega chyba kulał z matmy. :D

0

@koziar Trochę przesada z tym potężnym. :)

0

@Aragorn33 Widać, znalazł się jeszcze jeden ambitny na koniec!

1

@Vhaeraun To nie dziaduj, tylko kup drugi router i je połącz.

0

@BulaKG O tym piszę, w takim miejscu mógłbym powegetować. :)

0

14 żółtych kartek w meczu Mallorca - Betis. Ktoś stawiał overek?

0

@marcin62 Coś pięknego, mógłbym pod takim poleżeć godzinami.

0

@Joe_Pesci O szok, ale pikseloza.

0

Walka bab, więc można przełączyć na końcówkę Betisu. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ładnie zayebał, nie ma co.

0

Można wyłączyć.

18

Przypomniałem sobie, dlaczego przestałem czekać na każdy mecz Barcelony.

2

Dembele nacisnął dwa razy sprint na padzie.

0

@marcinK0000 Mnie tak nawet madka nie wkurvvia.

0

@kejdzi Może wie, że odejdzie i już się tak nie spina. :)

0

Lewy, proszę, nie sterlinguj…

0

@Seledynowy Trawa była za długa. A nie, czekaj, gramy u siebie.

0

Kessie sprawia wrażenie, jakby chwilę wcześniej roznosił popcorn na stadionie. Taki nieogarnięty. :D

0

Jan Tomaszewski o zwolnieniu sędziego dzisiejszego meczu.


0

Bramkarz Rayo pewny siebie, że za opóźnianie gry nie dostanie karteczki, jak uczeń w szkole we wrześniu podczas okresu ochronnego.

1

@LS Klamka od zachrystii.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@tomek8756 Przeczytałem nowy "Orlen" i zacząłem szukać podtekstu w postaci zamiany aut na tramwaje. :D

3

Ależ to był wojownik. Brakuje takich piłkarzy, którzy zostawiali serce na boisku.


2

Fati powinien obejrzeć kompilację goli Henry’ego, żeby wykańczać takie akcje po długim słupku.

0

Flaki z olejem. Lepiej iść spać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?