0

@Majkel34 Oesu, szczęścia gołąbeczki!

2

@potrojnakorona Szok, że ludzie tyle żyją.

3

@wojopancer Myślę, że tutaj jest najodpowiedniejsze miejsce. Poczekajmy zaraz na ocenę specjalistów.

0

Kurła, dzisiaj mam wieczór z klasykami na yt i browar się kończy, a tyle kolejek w głowie.

0

@Criss18Barca Pamiętam, gdy były te śmieszne sankcje dla Rosji, a na telebimach meczowych i tak wyświetlany był Gazprom.

0

3

@FCB_dimiC Kierownik pewnie powiedział, że nie w taki wiatr robili.

1

1

Kara za autobus jak u Mourinho.

0

@JoseArkadioMorales Jeździ III czy IV jak kolega pożyczy?

2

@Vane To zupełnie jak ja w bukmacherce.

0

Neymar zabierze piłkę Messiemu.
Edit. A powinien był.

0

Dobranoc. :)


1

Dobrze, że tym razem nie odbiło mu się od sęka na głowie.

2

Mówiłem, że de Jong pierdzielnie, tylko nie z przewrotki. :D

0

A już myślałem, że Pique pocałuje tego gościa, jak kiedyś Zlatana na parkingu.

0

@Semafor80 Nie obrażaj cipek.

1

Spieprzyliście nam niedzielę.

0

@tomek8756 Tak jest, Jeden Osiem L.

0

@BarcaKings965212 Guardiola i te sprawy. ;D

1

Miałem 5 browarów na mecz i normalnie nie chce mi się otwierać następnego przez ich grę. Kiedyś, za najlepszych czasów, waliłem po 2 na połowę, albo i lepiej...
Myślę, że to dobitnie podsumowuje naszą grę.

1

de Jong zaraz skopiuje Milika i pierdzielnie z przwerotki.

0

@Semafor80 Myślałem, że sobie jaja robisz i musiałem sprawdzić. Ale zayebał. :D


1

Przy 2:1 jeszcze nas cisnoo, nie no skisnę zaraz.

0

70% posiadania w II połowie i strata gol, nie no ta drużyna to MEM.

2

Ale pajacerska cieszynka wiadomo w czyim stylu.

0

Obrońcy przed starciem z Traore mają strach w oczach, jak stojący w murze przed rzutem wolnym Roberto Carlosa.

1

@sevs Ja postawiłem przed meczem. Często stawiam właśnie tego typu zakłady za małe stawki.

1

@sevs Tylko 20. Sassuolo - Roma też będzie się działo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?