cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@NeroTFP Komentarze ciekawsze i słuszniejsze.
https://zapodaj.net/images/f9217cb1cc410.png
1
@PatrychoO A może do tych, co się przemieszczają.
1
@th@les Achtung fajna sprawa. Kiedyś koledze rynnę rozwaliłem.
4
Polacy z roku na rok coraz bogatsi. Nadal strzelają.
1
@barcelona97 Żadnych. Jak coś postanawiam, to tu i teraz. Postanowienia noworoczne w moim przypadku nic nie dawały, a tak małymi kroczkami widzę efekty. :)
4
@IronSanHybrid Dobrzy kumple.
2
@Barca1992 https://zapodaj.net/images/6af0dbf02c0ac.jpg
15
Postanowienia.
https://zapodaj.net/images/fa2172d319aef.png
6
@Pertezm Czyją.
2
Śmiejoo się z nas.
0
Najważniejsze, że 660 podań do 227!
0
Widzę, że słusznie odpuściłem oglądanie kolejnego meczu. Dziadów część kolejna.
3
@YoNoEntiendoNada Normalna rodzina to chłopak i dziewczyna.
1
@Nano22 Tak bardzo kochają, aż do śmierci.
https://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/19513-szokujaca-sprawa-z-usa-para-lesbijek-celowo-usmiercila-szostke-adoptowanych-dzieci
1
@chudymc Andrzej Chyra.
0
@NeroTFP To wstańcie wcześniej, skoro i tak siedzicie w domach. Do 10 sporo czasu. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@norbi77 Dawno nie oglądałem tego wariata. Łapka leci.
7
Ja rozumiem zabawę z tymi statusami, ale „trener siłowy Busquetsa w 2020” to już lekka przesada.
1
@Nigaki I pewnie byłby to Twój.
0
@kacperowski20 To trochę dziwna i natarczywa ta rozmowa, skoro Leo zlewał te pytania. :)
1
To ma być wywiad? Chyba złote myśli. Przestałem czytać w połowie. Czy myślisz o śmierci? Czy Twoje dzieci przychodzą do łóżka? Ja p...
0
@matirix20 Ja przez ostatnich kilka lat trochę zaniedbałem swój zdrowy styl życia, więc pora wrócić do tego.
1
@Wossi61FCB Nie wiem, co było powodem jego ucieczki, ale trochę przykro, gdy wydaje ci się, że jedynym wyjściem jest odebranie sobie życia.
0
@matirix20 U mnie podobnie. I wiesz co? Czuję się znakomicie. :)
0
@zadafcb Muszę Cię zmartwić, od 2015 nie jest pannicą. :)
1
@masq Ten pierwszy na pewno warto. Dodam, że jest historia oparta na faktach. Osób, które zostały później ułaskawione przez naszych prezydentów.
0
@masq "Symetria" to bardzo dobry film. "Dług" na pewno widziałeś. Warto jeszcze obejrzeć "Samowolka" z dziedziny gnębienia ludzi.
0
@kubinho1032 Dzięki za statystyki. Teraz przy każdym karnym będę jeszcze bardziej patrzył mu na ręce. Tfu, nogi. :)
5
@Yosemite Ależ to był dzik z parciem na bramkę.