1

@Nigaki I pewnie byłby to Twój.

0

@kacperowski20 To trochę dziwna i natarczywa ta rozmowa, skoro Leo zlewał te pytania. :)

1

To ma być wywiad? Chyba złote myśli. Przestałem czytać w połowie. Czy myślisz o śmierci? Czy Twoje dzieci przychodzą do łóżka? Ja p...

0

@matirix20 Ja przez ostatnich kilka lat trochę zaniedbałem swój zdrowy styl życia, więc pora wrócić do tego.

1

@Wossi61FCB Nie wiem, co było powodem jego ucieczki, ale trochę przykro, gdy wydaje ci się, że jedynym wyjściem jest odebranie sobie życia.

0

@matirix20 U mnie podobnie. I wiesz co? Czuję się znakomicie. :)

0

@zadafcb Muszę Cię zmartwić, od 2015 nie jest pannicą. :)

1

@masq Ten pierwszy na pewno warto. Dodam, że jest historia oparta na faktach. Osób, które zostały później ułaskawione przez naszych prezydentów.

0

@masq "Symetria" to bardzo dobry film. "Dług" na pewno widziałeś. Warto jeszcze obejrzeć "Samowolka" z dziedziny gnębienia ludzi.

0

@kubinho1032 Dzięki za statystyki. Teraz przy każdym karnym będę jeszcze bardziej patrzył mu na ręce. Tfu, nogi. :)

5

@Yosemite Ależ to był dzik z parciem na bramkę.

6

@FafitFCB Zrozumiesz za 33 lata. :)

1

@Chwytliwy Dokładnie. Najtrudniejsze dla bramkarza są mocne strzały po ziemi w róg bramki.

2

@tommyVERceti Mam tak od 10 lat. Pogłębiający się okres stagnacji bez światła w tunelu. Nie będę Cię pocieszał i pisał, że będzie dobrze, bo to puste frazesy. Tak czy inaczej, może warto poprosić o pomoc specjalistów, a nie wszystko dusić w sobie, jak ja to robię. Nie żalę się, czy coś, bo ten okres mam już chyba za sobą. Po prostu już sobie wegetuję w tym moim życiu. :)
Z tego, co piszesz, z kimś już o tym rozmawiałeś - i bardzo dobrze. Pójdź o krok dalej, zanim nie jest za późno.

0

@Chwytliwy Śmiem twierdzić, że bardziej powinien skupić się nad efektywnością strzału, bo rozbieg to on ma efektowny. ;D

3

@Chwytliwy Nie no, proszę Cię. Chłop zmarnował już kilka karnych w ostatnim czasie. Nie ma tego czegoś, co miał jego trener. :)

2

Ten Jorginho jest żałosny. Lampard powinien nauczyć go rzutów karnych.

0

@zadafcb Niech żyją świąteczne kłótnie rodzinne. < 3

0

Dałem over 1.5 gola w I połowie po kursie 2.70. Za zwycięstwo Chelsea był kurs 1.76 (4.90 na Arenal). Naprawdę nie wiem, skąd oni te kursy biorą, mimo że obie drużyny nie są w najwyższej formie.

1

@SuperPatsonFCB I słusznie, że ogarnęła. Wzajemnie! :)

10

Bruno Fernandes jest piękny!

0

@FCBMati10 A w dokumencie nie może być wywiadu? ;p

1

@Yosemite Bo Solksjaer sam wie, jak to było w roli świetnego rezerwowego.

„Solskjaer ma jednak tendencję do czekania. Norweg większość swoich zmian w tym sezonie dokonał między 70 a 79 minutą. Średnio pierwszy rezerwowy dostaje szansę gry w 62. minucie. Bardzo rzadko zdarza się, aby menedżer wpuścił kogoś przed upływem godziny”.

6

@Tomo1989 Postawiłem na ich gola w 2. połowie, więc normalka.

1

@emeu Bo La Rambla to najlepsze, a zarazem najgorsze, co spotkało tę stronę.

1

@michaleu Nie wiem, o co chodzi, bo przysnąłem w przerwie meczu, ale plusuję.

0

Barnes huknął jak z armaty. De Gea spóźniony.

0

Rashford z golem.

1

Piękne zwierzęta z ukrycia.


1

@Yosemite W końcu idol Xaviego. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?