cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trump, mistrzowskie zagrania na wyciągnięcie partii.
2
@Piotr,1985 Lisowski jeszcze do niedawana zawodził w najważniejszych momentach turnieju. Już wczoraj dało się zauważyć, że najlepiej gra mu się, gdy nie trzęsie się o wynik. Mega ciekawy pojedynek kolegów.
4
Modrić 35 lat, a gra dziś jak za najlepszych czasów. Xavi odszedł z Barcy w wieku 35, a Iniesta 34. Nie mogę odżałować, że jeszcze nie pograli, chociaż wiem, że obaj chcieli jak najlepiej dla Barcelony, bo nie byliby w stanie dawać 100% z siebie.
3
@Coutinho007 Albo obcięcie pensji.
0
@jedrek7000 Albo i stety. Może naszych grajków to natchnie.
0
Real dzisiaj ciśnie. 0:2
1
@Yosemite Jak do tej pory, wybitne zawody Chorwata.
1
Modrić jakie podania. :o
1
Pieprzona, depresyjna jesień. Ciągnący się zmrok. Czuję jakby to była już północ, a jeszcze 3h.
1
@Piotr,1985 Trump musi się obudzić. Lisowski zdecydowanie lepiej gra bez presji, na luzie. Role się odwróciły w II sesji.
0
@czosnekfcb Mnie to wygląda na reflektory do naświetlania murawy. To nie był raczej typowy słup z reflektorami. Oby wyszedł z tego.
2
@michal26 Oglądane. Powalczy jeszcze.
0
@szymonex10 Po dwóch Żubrach już tak.
2
Barcainfo to tak naprawdę Mateusz Rudnicki, więc niech wynik Was nie zdziwi.
0
@koziar Chwilę po tym, jak przemienił wodę w wino.
0
@TylkoBarca7273 To już bliżej, jak dalej...
1
@IronSanHybrid Może w snookera będą grać na Eurosporcie.
0
Dobrze nasmarował narty.
2
@MesQueUnClub96 Włączyli dodatkowe turbiny od wiatru.
4
@Sulimo Idź lepiej do lasu poszukać Dżepetta, który wystrugał tego Pinokia. :D
0
@doc Chyba wracając z pracy 31 grudnia po godzinie 19:00 :D
1
@ranger3120 Jeśli Trump zachowa formę z ostatniego meczu, po Lisowskim nie będzie co zbierać, tak samo jak po Ronnim.
4
@NaFazieHitman To "kur*a" do dziś wyraża więcej, niż 1000 słów.
1
@mekston Jeśli tak, to zgadzam się.
1
@mekston Ding ma za sobą okres, gdzie zaliczał się do czołówki. Mnie bardziej tu zaskoczył brak chociażby Robertsona.
2
@michal26 Rollercoaster. Selby poległ na grze z przyrządu. Lisowski zagra z kumplem w finale.
2
@IronSanHybrid Akurat jadłem, dzięki.
1
@neeed Nie zapomnę tego wolnego.
1
Zasłużyliśmy! :D
0
Najważniejsze, że posiadanie na poziomie 75% :D