1

@zadafcb Przykro. Akurat wczoraj wieczorem oglądałem Kogel Mogel.

1

@ksobi Zgadzam się. Tylko on tak naprawdę wie, na co go stać. Albo wypali, albo się spali.

3

@Ojciec5tkidzieci A od przyszłej kolejki wszyscy będą klękać za atak rasistowski jak w Anglii.

1

@Zieliniak I później taki gigant szybko zweryfikuje umiejętności takiego piłkarza, po czym pokornie wróci do słabszej drużyny, albo pójdzie na wypożyczenie.

1

@DonMatteo901 Dopiero co przedłużył kontakt z Cagilari do 2024. Jeśli chce być dobrym obrońcą, to włoska liga będzie najlepszym nauczycielem.

0

@Robert17 Po pracy wygeneruję Ci linki premium do pobrania filmu w Full HD.

3

@Kusco15 Tyson zaprezentował się znacznie lepiej i chyba nikt nie ma wątpliwość, że zasłużył na wygraną.

1

@Chakalaka Dzielnie oglądam, ale niekiedy przymykam oko podczas tych długich frame’ów.

9

Obyło się bez niespodzianki, Barcelona nie zdobyła punktów.

1

@Pogba Im trzecie 45 minut nie pomogłoby.

0

Brawo, Judd Trump! W finale zagra z Neilem Robertsonem.

1

Jan Tomaszewski o Lenglecie:


1

@macio_944 Oni tam mają dobrego napadziora z przodu. :)

0

@masq Aby zarobić na pensje piłkarzy.

0

@monsterrize Nic nam nie da, jak my pieprzymy w obronie.

0

Lenglet kolejny raz sabotuje gola. Nie znoszę go. To nie jest zawodnik na Barcelonę.

0

Negredo w stylu Aduriza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Po kwasie lepiej graliby.

0

@Kondziubarca Jak postawię wszystko na Cadiz, to tak. :D

0

@Chakalaka Widziałeś przed chwilą zagranie Lu i snookera na niebieskiej?

3

Spieprzyliście nam sobotę.

0

Nasza gra kolejny raz przypomina mi pierwszą cześć gry Medal of Honor i przedostanie się przez pole karne, niczym zasieki wroga.


1

@FLYP Dwa razy stracił, po czym odebrał. :)

0

@Coutinho007 Te czasy już nigdy nie wrócą.

0

O matko, ale West Ham zdupcył akcję na 2:0

0

West Ham na prowadzeniu.

1

@Kamilos84 Nie oglądam meczu, ale kolega ogląda i mówi, że to jest właśnie cały Bayern Flicka.

0

@Coutinho007 Jak to Niemcy, idą na wymianę ciosów. Leverkusen i Moenchengladbach to samo.

0

@Coutinho007 Lipsk to akurat dostał 5 w Manchesterze. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?