cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@zadafcb Przykro. Akurat wczoraj wieczorem oglądałem Kogel Mogel.
1
@ksobi Zgadzam się. Tylko on tak naprawdę wie, na co go stać. Albo wypali, albo się spali.
3
@Ojciec5tkidzieci A od przyszłej kolejki wszyscy będą klękać za atak rasistowski jak w Anglii.
1
@Zieliniak I później taki gigant szybko zweryfikuje umiejętności takiego piłkarza, po czym pokornie wróci do słabszej drużyny, albo pójdzie na wypożyczenie.
1
@DonMatteo901 Dopiero co przedłużył kontakt z Cagilari do 2024. Jeśli chce być dobrym obrońcą, to włoska liga będzie najlepszym nauczycielem.
0
@Robert17 Po pracy wygeneruję Ci linki premium do pobrania filmu w Full HD.
3
@Kusco15 Tyson zaprezentował się znacznie lepiej i chyba nikt nie ma wątpliwość, że zasłużył na wygraną.
1
@Chakalaka Dzielnie oglądam, ale niekiedy przymykam oko podczas tych długich frame’ów.
9
Obyło się bez niespodzianki, Barcelona nie zdobyła punktów.
1
@Pogba Im trzecie 45 minut nie pomogłoby.
0
Brawo, Judd Trump! W finale zagra z Neilem Robertsonem.
1
Jan Tomaszewski o Lenglecie:
1
@macio_944 Oni tam mają dobrego napadziora z przodu. :)
0
@masq Aby zarobić na pensje piłkarzy.
0
@monsterrize Nic nam nie da, jak my pieprzymy w obronie.
0
Lenglet kolejny raz sabotuje gola. Nie znoszę go. To nie jest zawodnik na Barcelonę.
0
Negredo w stylu Aduriza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Po kwasie lepiej graliby.
0
@Kondziubarca Jak postawię wszystko na Cadiz, to tak. :D
0
@Chakalaka Widziałeś przed chwilą zagranie Lu i snookera na niebieskiej?
3
Spieprzyliście nam sobotę.
0
Nasza gra kolejny raz przypomina mi pierwszą cześć gry Medal of Honor i przedostanie się przez pole karne, niczym zasieki wroga.
1
@FLYP Dwa razy stracił, po czym odebrał. :)
0
@Coutinho007 Te czasy już nigdy nie wrócą.
0
O matko, ale West Ham zdupcył akcję na 2:0
0
West Ham na prowadzeniu.
1
@Kamilos84 Nie oglądam meczu, ale kolega ogląda i mówi, że to jest właśnie cały Bayern Flicka.
0
@Coutinho007 Jak to Niemcy, idą na wymianę ciosów. Leverkusen i Moenchengladbach to samo.
0
@Coutinho007 Lipsk to akurat dostał 5 w Manchesterze. :)