cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kielakowy W dodatku dwóch skoczków bezpośrednio po nim potrafiło skoczyć dużo lepiej.
0
@Kielakowy Tak samo jest w naszej piłce. :D
2
Marc, akurat pomysł z zastąpieniem Busiego nie byłby taki zły.
2
@xBoMBoWiECx Ciężki nasz zawód typera.
3
@NaFazieHitman xD w HD
1
Judd Trump gra, jak w jakimś transie.
1
@xBoMBoWiECx I to by było na tyle. Sociedad odrobi. Aczkolwiek warto czasami postawić pierwszego gola słabszej drużyny.
0
To nie ostatni gol Benfici. Następnego Lech straci w 93' minucie.
3
@Objectivo Ronaldo też miał brzuszek. A jak biegał, każdy pamięta. :)
https://3.bp.blogspot.com/-udmoqyUHcjI/Tv7MVQ_sANI/AAAAAAAAA3s/5zYmQx-d1Wc/s1600/ronaldo+lima.jpg
1
@Denver W dodatku w drugiej połowie miał fajną próbę strzału zza pola karnego z pierwszej piły, a to się ceni w dobie Barcy próbującej wejść w bramkę rywala. Szkoda, że to nie weszło i zmarnowana setka Trincao, byłoby 1800 do przodu.
1
@MesQueUnClub_87 I ten soundtrack w Ostatnim Mohikaninie czy Gladiatorze. Coś pięknego.
1
@Guffi Proszę się rozejść. Barcelony i tak nie stać na pensję Neymara.
1
Mark Selby zwycięża Barry’ego Hawkinsa 6:3 i w ćwierćfinale zagra z Neilem Robertsonem.
1
@Yosemite Czyli Ronaldo w lidze Pele zdobyłby 2x tyle.
0
Wielkie Paryżewo.
0
@Encore Zawodnik musi grać od 1. minuty. :)
Otrzymasz zwrot.
2
@joloskyy أنا أتفق معك
1
@Chakalaka Zagra z Trumpem. Podejrzewam, że postawi opór Juddowi.
1
@damianex10 Walden świetnie się spiął na ostatni frame, z kolei w Williamsie coś wybuchło i zrobił się nerwowy. No, i wygrał.
0
@Łuki555 Oby to nie była prawda tym razem...
0
@Criss18Barca No, na pewno uśmiercił pacjenta, na którym zarabiał kokosy.
1
Dobry meczyk Williamsa z Waldenem w snookerze. Oby Mark wyciągnął na 5:5 i będzie decydujący frame.
2
@puyol_presidend5 Dwa słowa, które potrafią wyprowadzić z równowagi niejednego.
0
@msmsms Salzburg sprawi niespodziankę.
0
Sędzia to ma jednak nieciekawą robotę. Po każdym meczu dostaje zjebę.
0
@Cwaniak4 Obczaj tabelę.
https://www.flashscore.pl/mecz/MJYSMLiP/#tabela
0
Liverpool z Ajaxem po raz drugi na 0 z tyłu, i to bez van Dijka. Nieźle.
2
@MesQueUnClub96 Salzburg walczy co mecz. Oby Atletico dziś straciło jeszcze gola.
5
@MesQueUnClub96 Żałosne Atletico. Popis już dali w poprzednim meczu LM.
0
Jak dla mnie, nie powinno być gola. Absorbował uwagę bramkarza. Jednak i tak spalony.