0

@Kielakowy W dodatku dwóch skoczków bezpośrednio po nim potrafiło skoczyć dużo lepiej.

0

@Kielakowy Tak samo jest w naszej piłce. :D

2

Marc, akurat pomysł z zastąpieniem Busiego nie byłby taki zły.

2

@xBoMBoWiECx Ciężki nasz zawód typera.

3

@NaFazieHitman xD w HD

1

Judd Trump gra, jak w jakimś transie.

1

@xBoMBoWiECx I to by było na tyle. Sociedad odrobi. Aczkolwiek warto czasami postawić pierwszego gola słabszej drużyny.

0

To nie ostatni gol Benfici. Następnego Lech straci w 93' minucie.

3

1

@Denver W dodatku w drugiej połowie miał fajną próbę strzału zza pola karnego z pierwszej piły, a to się ceni w dobie Barcy próbującej wejść w bramkę rywala. Szkoda, że to nie weszło i zmarnowana setka Trincao, byłoby 1800 do przodu.

1

@MesQueUnClub_87 I ten soundtrack w Ostatnim Mohikaninie czy Gladiatorze. Coś pięknego.

1

@Guffi Proszę się rozejść. Barcelony i tak nie stać na pensję Neymara.

1

Mark Selby zwycięża Barry’ego Hawkinsa 6:3 i w ćwierćfinale zagra z Neilem Robertsonem.

1

@Yosemite Czyli Ronaldo w lidze Pele zdobyłby 2x tyle.

0

Wielkie Paryżewo.

0

@Encore Zawodnik musi grać od 1. minuty. :)
Otrzymasz zwrot.

2

@joloskyy أنا أتفق معك


1

@Chakalaka Zagra z Trumpem. Podejrzewam, że postawi opór Juddowi.

1

@damianex10 Walden świetnie się spiął na ostatni frame, z kolei w Williamsie coś wybuchło i zrobił się nerwowy. No, i wygrał.

0

@Łuki555 Oby to nie była prawda tym razem...

0

@Criss18Barca No, na pewno uśmiercił pacjenta, na którym zarabiał kokosy.

1

Dobry meczyk Williamsa z Waldenem w snookerze. Oby Mark wyciągnął na 5:5 i będzie decydujący frame.

2

@puyol_presidend5 Dwa słowa, które potrafią wyprowadzić z równowagi niejednego.

0

@msmsms Salzburg sprawi niespodziankę.

0

Sędzia to ma jednak nieciekawą robotę. Po każdym meczu dostaje zjebę.

0

0

Liverpool z Ajaxem po raz drugi na 0 z tyłu, i to bez van Dijka. Nieźle.

2

@MesQueUnClub96 Salzburg walczy co mecz. Oby Atletico dziś straciło jeszcze gola.

5

@MesQueUnClub96 Żałosne Atletico. Popis już dali w poprzednim meczu LM.

0

Jak dla mnie, nie powinno być gola. Absorbował uwagę bramkarza. Jednak i tak spalony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?