cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Tradycyjny kuponik.
https://zapodaj.net/images/2918f8674a6bd.jpg
1
@AlexDark00 Dobranoc.
0
@AlexDark00 Wydaje Ci się. :)
0
@AlexDark00 Nic. I żeby nie było, ja nic do niego nie mam, tylko obserwuję. :)
0
@Ghotti Coś tam się w ogóle dzieje?
28
Tak czytam i wychodzi na to, że Maradona był bardziej święty od JP II na tej stronie.
0
@tristan87 I to powinien być przypięty u góry, a zarazem ostatni post dzisiaj na ten temat.
0
@maniak33333 Podlinkujesz? Leń mi zajrzał do dupy.
0
@student97r Słyszałem, że trochę tam zmyślonych historii.
1
Postawione w przerwie. Atletico...
https://zapodaj.net/images/eacd16e6fa6f7.jpg
1
Liverpool bez strzału w I połowie?
0
@BlaseR9 Winna jest jego gorąca południowa krew.
0
Wieczór underów.
0
@Tomek54321 Eee tam. Czasami ktoś coś powie, albo zadzwoni telefon. :D Poza tym, Ci zawodnicy przez to też nie mają dodatkowej motywacji.
1
Brameczka Embolo.
0
@tobiasson92 I słusznie. Wieczorem o mało nie usnąłem na meczu Shauna Murphy'ego.
3
@Potezne_zakola "Kto umrze, to umrze, i trudno".
M. Morawiecki
2
@rocky5 Z Benzemą trzyma się za rękę.
0
@DaPi Krowi placek na polnym boisku.
2
Shaun Murphy, kończ ten mecz chłopie, spać trzeba.
3
@IronSanHybrid Wystalkowane.
https://www.instagram.com/arimingue/?hl=pl
0
Jedyny mecz w LM bez goli. Mecz dla taktyków...
0
Ten Firpo w ogóle zwodów nie potrafi. Biegnie z piłką przez rywala i traci. :D
0
@Katalończyk 99 Ale w ogóle jakie bramy zza pola karnego. :)
2
Dałem przedział goli 2-3 w meczu Lazio... Pozdro.
3
Aż mi się przypomniało, jak Najman obsrał kiedyś zbroję przed Sosnowskim. Szef podwórka. :)
0
@Kondziubarca Gol Rashforda i Haalanda.
3
Cóż za świetne ustawienie muru Wisły Płock i ten leżący gość za murem. :D
https://www.flashscore.pl/mecz/6mlKGGLD/#wideo
3
@arraco No, to niech oddadzą 2000 Stanowskiemu. :D
1
@Maniek9444 Pozostała cześć honorarium powinna być zwrócona osobom wykupującym PPV. Siebie nie liczę, bo jadę na streamach. :D