cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Tylko Hallelujah!
0
Cavani puścił szczura po ziemi, i nie mowa tu o Suarezie.
0
Mocne te auta teraz robią, aż im dachy zrywa.
https://tvn24.pl/tvnwarszawa/ulice/warszawa-wesola-wypadek-na-trakcie-brzeskim-utrudnienia-w-ruchu-4750194
4
@Yosemite Uwielbiałem go oglądać w Arsenalu. W sumie wtedy zaczynałem ligę angielską oglądało się na czymś takim jak Wizja. Henry miał to do siebie, że wszyscy wiedzieli o tym, że strzeli dołem po długim słupku, a i tak to robił.
1
@Janiama Tak uważam. Pamietam również nasze spotkania z Santosem, w którym grał jeszcze Neymar. No, po prostu chłopcy we mgle.
3
@Yosemite To co dopiero powiedzieć o liczbach Pele w lidze ogórkowej. Nastukał goli w amatorskiej lidze i uważany jest przez wielu na równi z Messim...
0
@ElTomas Od początku piszę, że nie powinien aktualnie grać. :)
25
Pamiętajcie, że jest jeszcze RedTube.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@stone80 Jakaś przerwa.
49
Dbajcie o swój kręgosłup.
https://zapodaj.net/images/6dc64498fbe05.png
13
7
Moder > Zieliński.
15
@kuz Nigdy walka z Finlandia nie jest równa. :D
1
@MESSIah16 Sam organizował. :D Nie popieram ani wandalizmu, ani masowych spotkań w tym okresie.
0
@busquets5 No, Zieliński to ma jedynie szansę na drybling z bramkarzem.
0
@busquets5 Ty masz problem z tym, że ktoś ma swoje zdanie.
1
@PJ777 Ja to wiem, ale w naszej reprze to chyba gra się za nazwisko, jak Busquets w Barcy.
1
@PJ777 Co się dziwisz decyzji, jak taki Milik dziś na kapitanie.
0
Nie wygramy tego, za mało „okazji”.
0
@busquets5 Tak się ustala od niego skład, że w 3 ostatnich meczach Napoli grał 13, 11 i 16 minut.
0
@Drozdu7 Ten zielony pasek murawy to chyba pod Grosickiego.
0
@busquets5 Bardziej chodziło mi o jego i tak nienajlepszą od dawna formę.
0
@busquets5 Ledwo uszedł z życiem.
0
@kuz Skasowałem, bo później pomyślałem, że może chodzi Ci o konopię. :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca1992 Lepiej mądrze człapać, niż głupio biegać. ;)
0
Bochniewicz pewnie wzoruje się na naszym Lenglecie.
0
@AlexDark00 Titanicowi nie pomogły. ;D
31
Ale kot w finale 1 z 10 z nr 3.
333 pkt i 3 zachowane szanse w odcinku, 536 pkt na koniec.