2

@PatrychoO Ile można oglądać ten żużel.

0

@Colon Leci do playlisty.

0

@Artsssfc Czekam na 5000+, na razie się nie opłaca.

0

@YoNoEntiendoNada That’s what she said!

0

Kapustka, Rosołek, i browarek.

2

@Hosh Neymar, ale z Barcelony. :)


2

@joloskyy No, to graty. Ja miałem over 1.5 Juve.

1

Juve już nie wchodzi. Przynajmniej jest czas na kolejny kupon.

0

@MesQueUnClub_87 Tzw. czarny humor. To samo Bazyliszek z 1 z 10. :D


0

@Danny Gaucho @Coutinho007 A druga odpowiedź do pytania 1.?

0

Skoro jesteśmy już przy Familiadzie.
1) Więcej, niż jedno zwierzę to?
2) Najmniej przydatny przedmiot w szkole?

1

@YoNoEntiendoNada Akurat nie był na tej lekcji. :D

2

1

@Encore Zajebiście silną.


0

@joloskyy U mnie jest
Gol! Paco Alcacer (Villarreal) po odebraniu podania zdobywa bramkę piorunującym strzałem z pola karnego. Głową asystował Mario Gaspar. Zmiana wyniku 0:1.

1

@Encore Ja bym zaraz przegrał 10 koła, bo chciałbym zrobić milion, a to trzeba małą łyżeczką. :)

0

@Encore Nie wiadomo. O przegranych nikt nigdy nie mówi. :)

7

@Pawlak1992 Zdecydowanie 2010/2011.

0

@ranger3120 W takim razie woli zwykłego Sebka, i tyle. Odpuściłbym. :)

1

@NaFazieHitman Albo online. :D Trwa transfer grzechów. http://www.ojciec-dyrektor.de/grz20.htm

0

@ranger3120 To może woli prosto z mostu, niż podchody. :D

1

@Janas11224 Po kilkunastu latach spędzonych na twardym krześle z jadalni przesiadłem się na Grospol Futura 3S, i z czystym sumieniem polecam, choć mój kręgosłup i tak już ucierpiał.

1

@ranger3120 Wstawiłeś swoje zdjęcie. :D

0

@msmsms Jak szukasz zabawy, to wybierz się do klubu w Poznaniu. :)

3

@Rewolucja123 Chyba grała dobrą żonkę i zdejmowała bluzkę. Coś mi się przypomina. :D

0

@VenoM Lille po meczu w tygodniu, poza tym Brest ładnie się postawiło bodajże Monaco parę kolejek temu. :)

1

@klopx PW.

0

@MESSIah16 Czyli zostaje spowiedź na odległość, żeby wszyscy usłyszeli.

2

@ArterkHD Z każdym kolejnym rokiem coraz większy szacunek.

7

@Danny Gaucho Uwielbiam te porównania do Pele w lidze ogórkowej. :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?