cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@PatrychoO Ile można oglądać ten żużel.
0
@Colon Leci do playlisty.
0
@Artsssfc Czekam na 5000+, na razie się nie opłaca.
0
@YoNoEntiendoNada That’s what she said!
0
Kapustka, Rosołek, i browarek.
2
@Hosh Neymar, ale z Barcelony. :)
2
@joloskyy No, to graty. Ja miałem over 1.5 Juve.
1
Juve już nie wchodzi. Przynajmniej jest czas na kolejny kupon.
0
@MesQueUnClub_87 Tzw. czarny humor. To samo Bazyliszek z 1 z 10. :D
0
@Danny Gaucho @Coutinho007 A druga odpowiedź do pytania 1.?
0
Skoro jesteśmy już przy Familiadzie.
1) Więcej, niż jedno zwierzę to?
2) Najmniej przydatny przedmiot w szkole?
1
@YoNoEntiendoNada Akurat nie był na tej lekcji. :D
2
@joloskyy Gościu chyba nagrał się w FIFĘ 2002 World Cup.
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_ILS8X2krF4KngpR6f60CIw2zl56VeIEh.jpg
1
@Encore Zajebiście silną.
0
@joloskyy U mnie jest
Gol! Paco Alcacer (Villarreal) po odebraniu podania zdobywa bramkę piorunującym strzałem z pola karnego. Głową asystował Mario Gaspar. Zmiana wyniku 0:1.
1
@Encore Ja bym zaraz przegrał 10 koła, bo chciałbym zrobić milion, a to trzeba małą łyżeczką. :)
0
@Encore Nie wiadomo. O przegranych nikt nigdy nie mówi. :)
7
@Pawlak1992 Zdecydowanie 2010/2011.
0
@ranger3120 W takim razie woli zwykłego Sebka, i tyle. Odpuściłbym. :)
1
@NaFazieHitman Albo online. :D Trwa transfer grzechów. http://www.ojciec-dyrektor.de/grz20.htm
0
@ranger3120 To może woli prosto z mostu, niż podchody. :D
1
@Janas11224 Po kilkunastu latach spędzonych na twardym krześle z jadalni przesiadłem się na Grospol Futura 3S, i z czystym sumieniem polecam, choć mój kręgosłup i tak już ucierpiał.
1
@ranger3120 Wstawiłeś swoje zdjęcie. :D
0
@msmsms Jak szukasz zabawy, to wybierz się do klubu w Poznaniu. :)
3
@Rewolucja123 Chyba grała dobrą żonkę i zdejmowała bluzkę. Coś mi się przypomina. :D
0
@VenoM Lille po meczu w tygodniu, poza tym Brest ładnie się postawiło bodajże Monaco parę kolejek temu. :)
1
@klopx PW.
0
@MESSIah16 Czyli zostaje spowiedź na odległość, żeby wszyscy usłyszeli.
2
@ArterkHD Z każdym kolejnym rokiem coraz większy szacunek.
7
@Danny Gaucho Uwielbiam te porównania do Pele w lidze ogórkowej. :D