1

@Arkadio90 @german_17 Jutro myślę nad golem Szachtara, BTS i Over 2.5 Ajax - Liverpool, Bayern - Atletico under 3.5, Atalanta win i over 1.5

0

Co Wam kuponik spieprzyło? Mnie Dortmund.

0

Ilu z nas już wątpiło po pierwszych 20 minutach. :)

0

W mordę jeża, Panie Boczek. Będzie Pana brakowało. :(

27

Pochwalmy De Jonga. Zagranie na miarę Xaviego/Iniesty.

1

@BarcaInfo Kopiuj wklej też.

2

Nowa edycja LM, stara Barca. :D

1

Dobrze, że nasza obrona jest tak wolna, że nie zdążyła popsuć pułapki ofsajdowej.

0

Jeszcze tylko tylko filmik o żarciu i można iść spać, żeby rano wstać.


11

@michaleu Serie A już dużo ciekawsza od hiszpańskiej.

5

Bravo Aston Villa, 4 mecze: 12 pkt w tym momencie.

0

@xVENUMx Przy 3:2 cichutko siedzieliście. :D

0

@Uukasz_93 W LL 2:0 to już szał ciał.
Trafi się nudny Real i Barca na 1:0
Oglądałem wcześniej Bologna - Sassuolo 3:4

1

W żużlu i tak większe emocje...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Bale już zadyszka.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Ładnie ją wykręcało na poprzedniej gali.

0

@Kusco15 Urban i Macierewicz.

1

@Rewolucja123 Mnie bardziej podobała się niedoszła asysta poprzez stratę Roberto.

0

@FC1899Barca I z tyłu brakuje Ronaldo obcinającego tyłek kolegi. :D


0

@Kubox Trzymaj się. Wstrzykną pavulonik i po sprawie.

3

@HERORICH2 Nigdy nie mogłem zmusić się do takiego biegania, mimo że na boisku nie mam z tym najmniejszego problemu. :)

1

Fabiański dziś bez szans.
Red Zone przy miejscu Mourinho. :D

0

Harry Kane niczym profesor.

0

@RMS Ja wierzę. Cieszę się tylko, że najbliższa mi osoba w życiu nie miała takiej sytuacji ostatnio w szpitalu.

0

Dani Parejo z pięknym golem.

0

@FC1899Barca Zaczyna mnie przerażać wizja najbliższych miesięcy.

3

Bez korony nie macie nawet po co iść do szpitala. :D
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=3282856048476823&id=1820969767998799

0

Fiorentina KO

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?