cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O tyle dobrze, że można jakieś nowe taśmy puścić na wieczór.
1
3:0 hahahahaahahahah
0
Może po prostu Thiago Silva nie zna jeszcze języka i koledzy nie zrozumieli jego przedmeczowej przemowy.
3
@IronSanHybrid Podbierało się ojcu kolegi za małolata.
http://tnijurl.com/2528919ae416/
1
@ArterkHD Raczej do więzienia.
0
@Janas11224 Przynajmniej spodenki pod kolor.
1
@Khajio Aż się kawą oblałem. :D
2
Gościu chwali się, że jego ankieta miała 1700 głosów, ale wyniku już nie weźmie pod uwagę. No, ręce opadają.
https://www.strawpoll.me/20823165/r
0
@draxidox Teraz na święta wpieprzają pasztety z kotów. :D
0
@Bartunek Nie jesteś kozak, bo miałeś gały z dyktand!
0
@nelson25 Będzie git. Sam o tej wstaję na walkę. A jak dobrze pójdzie, to nie będę spał. :D
1
@Kusco15 Trzeba zarobić na emeryturkę, widocznie za mało dostał za walkę z Floydem.
0
@gumaz Dałem gola Elche po kursie 2.00
2
@MaziFCB Wtedy film byłby doskonały, a tak jest bardzo dobry. :D
0
Ech, Valencia. Dobry meczyk w wykonaniu obu zespołów.
https://zapodaj.net/images/3aa64caa283fd.jpg
0
@igorski Mam nc+ ze wszystkimi pakietami, ale i tak wolę na necie.
1
@igorski Najlpesze streamy w necie. :D
1
Jeszcze jednego gola Augsburg.
1
@Encore naprawdopodobniej urazy, zmora poprzedniego sezonu. A szkoda, bo to jeden z niewielu Niemców, którym podałbym rękę.
0
@Encore Po thrillerze z Man Utd serduszko mogłoby nie wytrzymać.
0
Dawać, Nietoperki!
5
@Szymix654 Powo.
0
@Encore Ja dałem gola gospodarzy po kursie 1.65, a na drugim kuponie over 2.5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kris81 Mój do mnie ostatnio to samo na wieść o tym, że zamierzam grać tak, jak kiedyś. Czyli Duża stawka, 1 spotkanie. :) Lepiej, jak się martwią.
2
@DonAndresFCB Pewnie Polakom żyje się coraz lepiej i ogrywają Baśkę.
0
@PatrychoO Od wczoraj STS złapał zamułę. Trzeba poczekać.
0
@kris81 A w ogólnym rozrachunku? Wiesz, jak jest. O wygranych zawsze głośno. :D
1
@horang Lepiej włoską. 5 goli w I połowie.
1
Atalanta powraca do zabawy. 3 gole w I połowie na wyjeździe przeciwko Torino.