0

@LeoMessi1994 Mapet, bez dwóch zdań.
Jeśli nie kontuzje, to gry wideo zahamują rozwój...

0

@FranzMaurer Mam nadzieję, że masz na myśli występy za młodu? :D To by się zgadzało.

0

Wielki Paryż też się odbudowuje.

0

@Lincolm Liczyłem, że Son nie wycofa, tylko sam asystuje Kane'owi.

0

@Lincolm Dobił na pustaka. Chyba że chodzi Ci o asysty to chapeau bas. :)

1

@Bamboleo W pierwszym sezonie show skradł Rust Cohle, więc przyćmił go trochę. :D

0

@Bamboleo Ciężko go sobie wyobrazić bez włosów.

19

O SkurwenSon !

0

Jak Mourinho nie może, to syn pomoże.

1

@MarioVeB! Z własnego doświadczenia wiem, że jak dasz under 1.5 to padną 2 gole, a jak dasz over, to padnie 1. :D

1

@Witam Rozgrywa turniej To Masters.

0

@AlexDark00 Świetny film, niedługo trzeba będzie odświeżyć.

0

@BulaKG No, to gratuluję takich kursów. Mnie często 1, 2 spotkania nie wchodziły. Jeśli Ci wejdzie, a tego Ci życzę, to miałbyś 343 zł więcej, stawiając dwa takie same kupony po połowie stawki.

1

@BulaKG Odpuściłbym granie kursów typu 1.07. Jeśli Ajax jest taki pewniakiem, a historia ich spotkań o tym świadczy, możesz pokusić się handicap z wyższym kursem (patrz Bayern ostatnio). Nie stawiałbym na Tottenham, bo na razie nie przekonują. Prędzej dałbym gol Świętych, lub że nie przegrają wyżej, niż 2 golami. Dość sceptycznie podchodzę też do meczów bezpośrednio po graniu w tygodniu, bo mogą być zmęczeni. Postawiłbym też, że Napoli nie wygra do zera.
Oczywiście, każdy gra po swojemu. I ostatnia rada, omijaj super podatki. :)

0

Zima idzie, a baba grzeje.

1

@VamosRakieta Niczym Cezar w kierunku ludu.

0

@FafitFCB Sezon w sobotę? To chyba po łebkach.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Mateusz Masternak zwycięża na punkty. Super wiadomość.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hawajczyk Mnie przypomina Tong Po.

1

@tristan87 Huragan już się pobiera.

18

Jako że jest już po północy, zakazana czeska reklama ketchupu.


0

@tristan87 Dodałbym jeszcze American Gangster.

0

@Bykunn Oesuu chłopie, zaraz rozniosę wszystko. :D

1

@Firael Poprawiłem od razu, bo mnie pamięć zawiodła. :(

0

Masternak na wejściu do ringu przypominał trochę Christiana Bale’a w Batmanie (2005) siedzącego w celi.

0

@tristan87 Bardzo dobre filmy to były. Chyba po walce Masternaka odświeżę sobie Huragan.

0

@borys27 Pitać stąd gnoje, bo was zawra w chlywiku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?