cchesterr43
Dołączył/a: listopad 2019
7 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@donleo12 https://i.ytimg.com/vi/h6UL04WnPp8/maxresdefault.jpg
0
@LeoMessi1994 Mapet, bez dwóch zdań.
Jeśli nie kontuzje, to gry wideo zahamują rozwój...
0
@FranzMaurer Mam nadzieję, że masz na myśli występy za młodu? :D To by się zgadzało.
0
Wielki Paryż też się odbudowuje.
0
@Lincolm Liczyłem, że Son nie wycofa, tylko sam asystuje Kane'owi.
0
@Lincolm Dobił na pustaka. Chyba że chodzi Ci o asysty to chapeau bas. :)
1
@Bamboleo W pierwszym sezonie show skradł Rust Cohle, więc przyćmił go trochę. :D
0
@Bamboleo Ciężko go sobie wyobrazić bez włosów.
19
O SkurwenSon !
0
Jak Mourinho nie może, to syn pomoże.
1
@MarioVeB! Z własnego doświadczenia wiem, że jak dasz under 1.5 to padną 2 gole, a jak dasz over, to padnie 1. :D
1
@Witam Rozgrywa turniej To Masters.
0
@AlexDark00 Świetny film, niedługo trzeba będzie odświeżyć.
0
@BulaKG No, to gratuluję takich kursów. Mnie często 1, 2 spotkania nie wchodziły. Jeśli Ci wejdzie, a tego Ci życzę, to miałbyś 343 zł więcej, stawiając dwa takie same kupony po połowie stawki.
1
@BulaKG Odpuściłbym granie kursów typu 1.07. Jeśli Ajax jest taki pewniakiem, a historia ich spotkań o tym świadczy, możesz pokusić się handicap z wyższym kursem (patrz Bayern ostatnio). Nie stawiałbym na Tottenham, bo na razie nie przekonują. Prędzej dałbym gol Świętych, lub że nie przegrają wyżej, niż 2 golami. Dość sceptycznie podchodzę też do meczów bezpośrednio po graniu w tygodniu, bo mogą być zmęczeni. Postawiłbym też, że Napoli nie wygra do zera.
Oczywiście, każdy gra po swojemu. I ostatnia rada, omijaj super podatki. :)
0
Zima idzie, a baba grzeje.
1
@VamosRakieta Niczym Cezar w kierunku ludu.
0
@FafitFCB Sezon w sobotę? To chyba po łebkach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mateusz Masternak zwycięża na punkty. Super wiadomość.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hawajczyk Mnie przypomina Tong Po.
1
@tristan87 Huragan już się pobiera.
18
Jako że jest już po północy, zakazana czeska reklama ketchupu.
0
@tristan87 Dodałbym jeszcze American Gangster.
0
@Bykunn Oesuu chłopie, zaraz rozniosę wszystko. :D
1
@Firael Poprawiłem od razu, bo mnie pamięć zawiodła. :(
0
Masternak na wejściu do ringu przypominał trochę Christiana Bale’a w Batmanie (2005) siedzącego w celi.
0
@tristan87 Bardzo dobre filmy to były. Chyba po walce Masternaka odświeżę sobie Huragan.
0
@borys27 Pitać stąd gnoje, bo was zawra w chlywiku.